Новий електромобіль Toyota розганяється до 25 км / год

0

Але виглядає він як трактор.

Електромобілі вже почали експансію на ринок автомобілів з ДВС, але пройде ще багато років, перш ніж вони будуть панувати на дорогах. У всякому разі, в Європі і в США. Разом з тим тотальна електрифікація змінить і інші галузі, зокрема авіацію. На цю мету і служить нова розробка від «Тойоти».

Повністю електричний тягач (3TE25) розроблений силами Toyota Industries Corporation, а не Toyota Motor, хоча обидві компанії належать до Toyota Group. Раніше в цьому році Міністерство землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії визначило 21 аеропорт, який буде працювати над скороченням викидів CO2. Новий тягач Toyota допоможе в цьому.

Компанія заявляє, що трактор працює нарівні з бензиновими аналогами, забезпечуючи такі ж тягове зусилля, швидкість руху і здатність долати підйоми. Максимальна швидкість становить 25 кілометрів на годину. Акумуляторна батарея має ємність в 600 ампер-годин, однак далекобійність в прес-релізі не вказується, так як вона сильно залежить від тяжкості буксирі вантажу.

Стандартне обладнання для електромобіля включає світлодіодну фару спереду і ззаду і багатофункціональний дисплей. Батарейний тягач вже надійшов у продаж: його реалізацією займається дилерська мережа Toyota L & F в Японії. Ймовірно, це лише один з кількох нових екологічно чистих автомобілів, які будуть впроваджуватися в авіаційну промисловість в найближчі роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four + 13 =