Uber та МВС України спільно боротимуться з порушення ПДР таксистами

0
175

Міністерство внутрішніх справ України та компанія Uber розпочали спільний проєкт, який дозволить боротися з порушеннями правил дорожнього руху таксистами

Uber запускає нове програмне забезпечення, яке дозволить контролювати швидкість водія таксі. Таким чином, Україна стала першою країною в Європі та другою у світі, після США, де запрацює така програма. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, йдеться на сайті МВС.

Він розповів, що ідея щодо співпраці з’явилася у 2020 році, коли у масштабній аварії за участі водія таксі загинуло багато людей.

“Компанія-адміністратор таксі бачить, з якою швидкістю рухається водій. Ми запропонували створити нове програмне забезпечення, за допомогою якого компанія Uber могла б контролювати швидкість своїх водіїв, а якщо таксист порушує правила дорожнього руху, то він отримує смс-попередження від компанії”, – сказав Геращенко.

Він також зазначив, що якщо водії таксі Uber чи інших операторів будуть порушувати правила дорожнього руху, то будуть відповідати перед законом, як і інші водії. А нова система безпеки від компанії Uber працюватиме як додаткова гарантія безпеки водія і пасажира.

Голова з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі Георгій Соколянський розповів, що для нового програмного забезпечення компанія знайшла дані про максимально дозволену швидкість на кожній дорозі та трасі України. В режимі реального часу за даними GPS технологія визначає орієнтовну швидкість водія.

“Відтепер водій, який перевищив дозволену швидкість, отримує сповіщення про своє порушення – чому це шкодить йому і пасажиру, чим це небезпечно та навіть додали аргумент про більшу затрату палива. Водії, які отримають найбільше сповіщень, можуть бути деактивовані. Сподіваємось, що така ініціатива дозволить поліпшити безпеку руху на дорогах України”, – зазначив Соколянський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

thirteen − ten =