На аукціон виставлено Koenigsegg Regera, початкова ціна якого у виробника становила 3,3 млн доларів США. Фото

0

Koenigsegg Regera 2021 року можна придбати на аукціоні Bring a Trailer, який належить Hearst Autos.

Ця яскраво забарвлена шведська екзотика привернула нашу увагу. Його чарівна спеціальна фарба в стилі 90-х називається Candy Liquid Blue. Він має пофарбовані золотом частини, які відповідають безлічі компонентів, прихованих під шкірою Regera. Відкрийте його двері у стилі ножиць і підніміться в кабіну наступного рівня, де більшість поверхонь виготовлено з відкритого вуглецевого волокна або вкрито розкішною стьобаною шкірою. Єдине, що применшує ретельно спроєктовану кабіну, — це повністю цифровий прилад і сенсорний екран, орієнтований на портретну орієнтацію.

Koenigsegg Regera є одним із найдикіших гібридів на планеті. Його серцем є 5,0-літровий V-8 з подвійним турбонаддувом і потужністю 1100 к.с., а цей газовий двигун поєднується з трьома електродвигунами, які разом дають 700 кінських сил. Однак, оскільки окремі системи досягають своєї пікової потужності в різних точках, загальна потужність Regera становить 1500 кінських сил. Ця потужність передається через одношвидкісну трансмісію, яка була розроблена для економії ваги та значного обмеження потужності, що втрачається на трансмісії. Ще у 2019 році Koenigsegg встановив рекорд із найшвидшого пробігу з нуля до 249 миль/год. Він зробив це за заявлені 31,49 секунди, і ми показали вам обов’язкове відео YouTube.

Цей Regera 2021 року на Bring a Trailer містить оригінальну наклейку з цінами Monroney, яка (для більшості з нас, які мають нижчу податкову категорію) може стати першим і єдиним випадком, коли ми будемо знайомі з такими конкретними розбивками цін. Відразу з коробки Koenigsegg заплатив трохи більше 2 мільйонів доларів за Regera. Після купи «обов’язкових» опцій, таких як Environmental Power Upgrade за 250 тисяч доларів США (загальна потужність зростає з 1500 до приблизно 1757 кінських сил при спалюванні газу E85) і пакет Ghost за 285 тисяч доларів США (різні аеродинамічні додатки, які забезпечують на 20 відсотків більше притискної сили). ), кінцева MSRP склала 3 277 636 доларів США.

У лістингу Regera ще залишилося 10 днів до завершення торгів, а остання пропозиція становить 2,6 мільйона доларів, тому є ще достатньо часу, щоб досягти або перевищити початкову ціну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВиробництво легкових автомобілів у росії впало на 77%
наступна статтяДвоколісні на дорозі: що потрібно знати автомобілістам про мотоциклістів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я