На Чернігівщині експосадовець облдержадміністрації реконструював комунальні об’єкти зі збитками у понад 800 тисяч гривень

0
20

Екскерівникові  підрозділу  та його спільникам повідомлено про підозру.

Корупційну «схему» з привласнення державних коштів посадовими особами облдержадміністрації викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора.

На Чернігівщині експосадовець облдержадміністрації реконструював комунальні об’єкти зі збитками у понад 800 тисяч гривень

В ході слідства правоохоронці встановили, що до організації «схеми» причетні на даний час вже колишній начальник одного з управлінь Чернігівської ОДА та керівник суб’єктів господарювання. Аби заволодіти державними коштами, виділеними на реконструкцію будівлі терапевтичного корпусу Чернігівської обласної лікарні, очисних споруд у с. Киселівка Чернігівського району, а також на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, зловмисники вносили до актів виконаних робіт завідомо недостовірні відомості.

Наразі слідчі довели причетність учасників «схеми» до привласнення понад 800 тисяч гривень державних коштів.

Екскерівникові управління Чернігівської ОДА, трьом директорам та бухгалтеру комерційних структур повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів, перевіряються виконання робіт на інших об’єктах.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

19 + 17 =