В місті Рені на Одещині відкрили цех з виробництва комплектуючих для електрокарів

0
406

В місті Рені, що на Одещині, відкрили цех, в якому збирають комплектуючі для електромобілів. Зараз там працюють 25 людей, але кількість робочих місць планують збільшити до 90.

Виробничий цех відкрило ТОВ “Мовігрупп-Картал”, засновниками якого є громадянин Італії Флавіо Марчіоро, громадянка Румунії Катерина Ловін та українець Іван Мерліч. Останній розповів, що на підприємстві збирають котушки для електрокарів, які призначенні для автоматичного підняття скла та його очищення.

Про це повідомляє сайт “Рени-Одесса“.

“До нас, в Рені, надходять запчастини, з яких йде комплектування. Готові вузли будуть відправлятися до Італії. Як ви знаєте, в Європі активними темпами розгортається виробництво електромобілів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу вихлопними газами – і в цьому виробництві, можна сказати, ми тепер беремо участь”, – сказав Мерліч.

Він також розповів, що для підготовки персоналу групу з п’яти чоловік направили ​​в Румунію, де вони пройшли навчання на виробництві. Звідти в Рені також приїхали два майстри, які свого часу навчалися в Італії і вже допомагають місцевим фахівцям. Працівники отримують 6,5 тисячі гривень. Але обіцяють, що в перспективі, коли збільшаться темпи виробництва, зарплата буде рости.

Процес збору котушок розбитий на етапи: кожен працівник освоює один з цих етапів

Протягом найближчих тижнів підприємство повинно зібрати перші котушки, укласти їх в контейнери і відвезти в Румунію. Там буде проведена перша перевірка, а в Італії – друга.

“Потім представники італійської фірми приїдуть до нас, щоб ще раз протестувати продукцію. Якість має бути супер. Це буде своєрідний іспит для того, щоб отримати паспорт і приступити до масового виробництва”, – додав один із засновників цеху.

Він зазначив, що будівля, в якій вони працюють, має два поверхи. Поки що робота йде тільки на першому. Там запустили першу лінію, на якій працюють 25 людей. Коли вони освоять збірку, буде запущена друга лінія й додадуться ще 20 осіб.

До літа персонал може збільшиться до 80-90 чоловік, а у залі на першому поверсі може розміститися 100 робочих місць. Другий поверх лишили поки в резерві, але в перспективі його можуть задіяти.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

15 − two =