На Villa d’Este в Італії показали рекордний Citroen

0

На знаменитому конкурсі автомобільної краси Villa d’Este в Італії показали унікальний Citroen SM, який 1987 року розігнали до рекордної швидкості 325 км/год. Це не тільки найшвидший екземпляр цієї моделі, а й найшвидший Citroen у світі.

Автомобіль спочатку проєктувався для встановлення рекорду швидкості. Маючи неабияку частку ентузіазму і незвичайну фантазію, Джеррі побудував не тільки гоночний болід, але й не менш оригінальний пікап на базі аналогічної моделі SM для його перевезення.

Для перевезення рекордного боліду Хетеуей створив оригінальний пікап на базі моделі SM та причіп

У процесі роботи над машиною, виготовленою в 1972 році компанією Citroen, Джеррі замінили “рідний” 203-сильний мотор Maserati V6 на форсований бітубований двигун, який розвивав у два з половиною рази більшу потужність – 537 к.с. Після цього Джеррі та його дружина Сільвія вирушили на легендарне соляне озеро у Бонневілі, де автомобіль розігнали до 325 км/год.

Автомобіль відрізняється від свого серійного побратима спартанським салоном з металевими гоночними “ковшами”, каркасом безпеки та парашутом, що допомагає зупинити машину на високій швидкості.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/news/na-villa-deste-v-italii-pokazali-rekordnij-citroen.htm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяTesla Model 3 перетворили на танк. Відео
наступна статтяЗеленая карта для автомобиля: зачем необходима и где оформить

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я