Нацполіція виступає за посилення відповідальності для нетверезих водіїв та пішоходів-порушників

0

Про це глава відомства повідомив 29 січня в рамках засідання колегії за результатами роботи у 2020 році. Він назвав основні причини ДТП та кроки Нацполіції для стабілізації ситуації на автошляхах держави.

За словами Голови Національної поліції України, безпечні дороги є акцентом у діяльності відомства, який заслуговує окремої уваги. Минулорічна статистика засвідчила незначне збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод – їх зафіксовано понад 168 тисяч. Найчастіше аварії траплялися через перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування, а також через керування транспортом водіями у нетверезому стані.

Нацполіція виступає за посилення відповідальності для нетверезих водіїв та пішоходів-порушників – Ігор Клименко

Ігор Клименко зазначив, що для зменшення аварійності на дорогах із 1 червня 2020 року в Україні запрацювала система автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху.

«На цей час працюють 48 комплексів автофіксації. При цьому варто зауважити, що на тих ділянках автодоріг, де розміщені ці камери, кількість ДТП зменшилася втричі», – підкреслив глава Нацполіції.

Водночас він повідомив, що у відомстві є декілька законодавчих ініціатив, розгляд яких на часі. Зокрема, йдеться про посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, можливості зупинки транспортного засобу для перевірки стану водія тощо. Крім того, депутатам запропонують розглянути можливість підвищення розміру штрафу за порушення правил дорожнього руху пішоходами.

«Ми сподіваємося, що в цьому народні депутати ухвалять законопроекти, від яких залежить безпека на дорогах», – зазначив Ігор Клименко.

Управління комунікації

Національної поліції України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 × 1 =