Найвужчий автомобіль у світі — в минулому житті це був VW Polo

0

Модифікована «тонка» машина набрала на TikTok понад 1 мільйон переглядів.

«Худій» Поло — творіння тиктокера Visto. Любителі хот-пологів часто створюють так званого «коротуна». Вони вирізують центральну частину автомобіля, утворюючи комічно укорочений автомобіль. Тут власник пішов іншим шляхом, розрізавши машину вздовж і зменшивши таким чином Volkswagen Polo 2005 року до двомісного автомобіля тандемного типу. Вийшов дуже «тонкий» автомобіль, повідомляє ЗР.

Насправді він настільки вузький, що передня і задня осі значно виступають за межі корпусу, при цьому видно добра третина ширини коліс. Очевидно, що цей Поло не зареєстрований (незважаючи на ті що він їздить по дорогах загального користування), оскільки на ньому немає номерних знаків і він ніколи б не пройшов перевірку на безпеку.

До питання безпеки дійсно є, але, схоже, зборка виконана добре. Частини корпусу з’єднання єднані досить плавно, а виготовлені на замовлення переднє вітрове і заднє скло виглядають вражаюче вигнутими.

Автомобіль настільки вузький і високий, що динаміка руху, ймовірно, серйозно постраждала через внесених змін, і навряд чи він добре управляється.

Незважаючи на очевидні недоліки конструкції, видно, що власник дуже пишається незвичним витвором.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайкращі автомобільні приколи: суботня підбірка
наступна статтяБездомна собака отримала посаду консультанта в автосалоні Hyundai

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я