Найбільший автовиробник Європи VW повідомив про те, що у водневих авто немає майбутнього

0

«Водневий автомобіль – це явно НЕ рішення», – повідомив в Twitter генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс. Найбільший автовиробник Європи вважає, що у технології немає майбутнього в автомобілях.

Причому Дісс написав «НІ» великими літерами: «Доведено, що водневий автомобіль НЕ є рішенням для порятунку клімату. Електрифікація зарекомендувала себе в дорожньому русі. Фальшиві дебати – марна трата часу. Будь ласка, послухайте науку!

Дісс посилається на дослідження, згадане в економічній і діловій газеті Handelsblatt, в якому повідомляється висновок про те, що сучасні водневі рішення для пасажирського транспорту будуть шкідливими для клімату. Повідомлення адресовано потенційним наступникам канцлера Ангели Меркель: Арміну Лашету, лідеру партії Меркель ХДС (християнські демократи), Олафа Шольцу, міністру фінансів і кандидату від СДПН (соціал-демократів) і кандидату в канцлера від Партії зелених Анналені Баербок. Дісс також зазначив Андреаса Шойер, міністра транспорту і цифрової інфраструктури.

Тут VW, звичайно, тягне ковдру на себе: VW вклав дуже багато грошей в електромобілі, в той час як такі конкуренти, як Toyota, Honda, Hyundai і німецький BMW вклали також в водневі рішення для легкових автомобілів. І, до речі, Дісс трохи плутає терміни: дослідження не зовсім про водневі автомобілі (електромобілі, які отримують електрику з стисненого водню за допомогою паливного елемента на борту), а про синтетичне паливо, що отримується прямо на бензоколонках з водню і вуглекислого газу з використання електрики. Таке паливо можна використовувати в звичайних автомобілях з ДВЗ без будь-яких переробок. Дослідження показує, що використання і виробництво такого палива занадто неефективно і занадто дорого. Тому класичні електромобілі набагато більш енергоефективні з точки зору повних енерговитрат від виробництва електрики і до коліс (в 2-14 разів, в різних ситуаціях).

Порівняння для синтетичного палива, зроблене раніше від T & E. Електромобілі ( «direct charging») проти водневих електромобілів ( «Hydrogen»), проти звичайних автомобілів на синтетичному паливі ( «power to liquid»):

VW забанил водород

Як бачите, «чисті» електромобілі в 5 разів більш енергоефективні, ніж автомобілі на синтетичному паливі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяАмериканська Toyota Highlander прикрашена в версії Bronze Edition
наступна статтяЛітаки на колесах входять у моду: оцініть переобладнаний Jeep Cherokee. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я