В США у штаті Невада порахували: перехід на електричний транспорт – це десятки мільярдів доларів, які можна зекономити до 2050 року

0

Штат Невада (США) розглядає законодавство, яке допомогло б державі рухатись до чистішої та дешевшої електроенергії

Законопроект Сенату (SB) 448 (Брукс) пришвидшить затвердження ліній електропередач, необхідних для переміщення недорогих відновлюваних джерел електроенергії по регіону, і пришвидшить розгортання автомобілів, вантажних автомобілів та автобусів, що працюють від чистої електроенергії.

Економіка та державний бюджет штату Невада сильно постраждали від пандемії

SB 448 зажадає від найбільшої комунальної компанії штату NV Energy інвестувати 100 мільйонів доларів у зарядну інфраструктуру для легких, середніх та важких електромобілів протягом наступних трьох років, забезпечуючи вкрай необхідний економічний стимул, без залучення бюджету держави. І мінімум 40 відсотків цих інвестицій буде здійснено в громадах, які зазнали непропорційно велику частку транспортного забруднення та найбільше постраждали від COVID-19 – хвороби, яка стає більш смертельною через вплив місцевого забруднення повітря.

Законопроект також вимагатиме від NV Energy запропонувати стратегічні довгострокові «Плани електрифікації транспорту», ​​щоб утримати штат на шляху до досягнення цілей щодо клімату, якості повітря. Новий звіт MJ Bradley & Associates на замовлення NRDC, Southwest Energy Efficiency Project і Western Resource Advocates демонструє, що штат Невада може зекономити 21 млрд доларів за рахунок уникнення витрат на бензин та обслуговування, зменшення оплати комунальних послуг та екологічних вигод до 2050 року, якщо більше водіїв перейдуть на до електромобілів.

Заощадження водіїв на 14,1 мільярда доларів

Електромобілі заощаджують гроші родинам, оскільки їзда на електриці значно дешевша, ніж їзда на бензині. Крім того, електромобілі мають менше рухомих частин і менше потребують технічного обслуговування – без заміни масла, без трансмісій, глушників, ременів ГРМ тощо. Це означає, що боротьба з найбільшим в країні джерелом забруднення – вуглецем, транспортуванням, може врятувати мешканцям штату понад 14 млрд доларів до 2050 року тому що електромобілі дешевше заправляти та обслуговувати, ніж автомобілі на бензині.

Це заощадження, на які можуть покластись мешканці, оскільки тарифи на електроенергію за своєю суттю стабільніші за ціни на бензин. Електроенергія виробляється за рахунок різноманітних запасів внутрішніх і все більш чистих ресурсів. І, на відміну від нестабільного світового ринку нафти, тарифи на електроенергію регулюються державними комунальними комісіями.

3,6 мільярда доларів за зниженими рахунками за електроенергію

Мешканці штату Невада можуть стягувати мільйони електромобілів, не роблячи значних інвестицій в електричну мережу. Це пов’язано з тим, що електромобілі можуть заряджатися, коли мережа використовується недостатньо, а відновлюваної енергії достатньо вночі, коли люди сплять, а виробництво енергії вітру в регіоні часто досягає піку. Новий дохід від комунальних послуг, що стягує плату за перевищення супутніх витрат, може зменшити колективні рахунки за електроенергію в Неваді на 3,6 млрд доларів до 2050 року.

Такі оцінки потенційних майбутніх вигод заслуговують довіри, оскільки вони відповідають тому, що вже спостерігалося в реальному світі. У період з 2012 по 2019 рік на двох територіях комунальних служб з найбільшою кількістю електромобілів у США водії електромобілів внесли понад 800 мільйонів доларів чистого доходу – грошей, які вже повернуто всім клієнтам у вигляді нижчих ставок та рахунків.

2,8 мільярда доларів соціальних вигод від зменшення забруднення

Широко розповсюджене прийняття електромобілів різко зменшить викиди парникових газів, а також зменшить викиди NOx – місцевого забруднювача, який загрожує здоров’ю всіх жителів Невади, особливо дітей та людей із захворюваннями дихальних шляхів. У звіті MJ Bradley встановлено, що зростання ринку електромобілів штату для досягнення довгострокових екологічних цілей штату Невада призведе до соціальних вигод у розмірі 2,7 мільярда доларів, показник, який фіксує це зменшення забруднення та пов’язані з цим покращення стану здоров’я.

Підсумок: Невада повинна діяти зараз, щоб збільшити свій ринок електромобілів

Якщо додати все це, то близько 20 мільярдів доларів потенційних вигод для Невади до 2050 року, якщо на дорозі з’являться чистіші машини. Ось у чому проблема: сьогодні в штаті всього близько 8000 електромобілів, а це означає, що Неваді потрібно пришвидшити ринок електромобілів, щоб отримати мільярди доларів потенційних вигод. На щастя, тепер, коли доступні електромобілі другого покоління більш широкого діапазону, ринок може швидко розширюватися, оскільки держава рухається до прийняття стандартів чистих автомобілів, які забезпечать можливість придбання більшої кількості електромобілів у штаті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяСпорткар Abarth 1000 SP відродився в сучасній інтерпретації
наступна статтяВ Україні стартували офіційні продажі першого в історії марки Volvo електричного кросовера

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я