Невідома італійська фірма випустить гіперкар за 7 мільйонів євро. Фото

0

Це італійська компанія, яка оснастить авто гоночним двигуном. А тираж становитиме лише 7 екземплярів.

Компанія 777 Motors зробила анонс напередодні виходу нового гіперкара. Йдеться про модель 777 Hypercar, яка має лише одне посадкове місце в салоні. Про гоночні характеристики добре говорить один факт – проектом шасі займалася компанія Dallara.

За дизайн відповідала компанія UP Design, а двигун проектувала Gibson Technology. Вага гіперкара лише 900 кг за рахунок полегшеного монокока з вуглепластику. Об’єм двигуна V8 складає 4,5 літра, а його потужність досягає вражаючих 730 к.с.

При цьому як паливо використовують синтетичне, що дозволяє знизити шкідливі викиди. А ось звук двигуна та його динаміка абсолютно не страждають. Поки що випробувань на реальних автодромах не було, але попереднє моделювання показало, що коло легендарного автодрому в Монці автомобіль проїде за 1 хвилину і 33 секунди.

У плані гальм і підвіски це повністю гоночний автомобіль – тут є елементи від машин, що беруть участь у гонках Ле-Мана і Дайтон. Покупцям обіцяють перевантаження в 4g, тому вартість при покупці включають тренажери для шиї. Зазначимо, що всього буде випущено 7 екземплярів, що тільки підвищує цінність автомобіля. Цінник – 7 млн. євро. Перший автомобіль буде показано вже навесні 2023 року.

Неизвестная фирма выпустит гиперкар за 7 000 000 евро

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяОбладнання для обслуговування автокондиціонерів: як обрати
наступна статтяBertone представила тизер нового суперкара

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я