Nissan спростував намір позбутися частки в Mitsubishi

0

Здається, поки найбільшому автомобільному альянсу в світі нічого не загрожує

Корпорація Nissan Motor випустила офіційну заяву, в якій спростувала чутки про перегляд відносин з Mitsubishi Motors. У прес-релізі говориться, що ніяких планів щодо зміни структури капіталу немає.

Автовиробник має на увазі повідомлення Bloomberg. Посилаючись на власне джерело, агентство заявило, що Nissan може продати частину акцій або навіть всю свою частку в Mitsubishi, оскільки молодший партнер відчуває труднощі з виходом з коронавірусної кризи. У «Ніссані» назвали це спекуляцією, зазначивши, що компанії продовжують працювати над планами по трансформації бізнесу, анонсованими раніше в цьому році – Nissan Next і Small but Beautiful.

Nissan закрив операцію з купівлі 34 відсотків акцій Mitsubishi Motors за 2,3 мільярда доларів трохи більше чотирьох років тому. За її результатами контрольним пакетом стала володіти група, яка також включає Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi Corporation і The Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, а у франко-японському автомобільному альянсі з’явився новий повноправний член.

Ініціатором угоди був тепер уже колишній топ-менеджер Карлос Гон, який одночасно займав вищі керівні пости в Renault, Nissan і Mitsubishi. Скандал з його арештом і подальшим звільненням частково спровокував кризу, для подолання якого брендам довелося взяти на озброєння нову стратегію з умовним позначенням «еталон-аналог», що має на увазі переділ ринків з одночасним посиленням співпраці для скорочення витрат.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

7 − four =