Nissan задумався про продаж своєї частки в Mitsubishi Motors

0
210

Вважається, що чотири роки тому Карлос Гон (зліва) врятував Mitsubishi, викупивши її активи. Зараз магнат ховається після арешту і втечі в Ліван, а його товариш і партнер Осаму Масуко (праворуч) помер 27 серпня. Всі прихильники Гона вигнані з альянсу.

У 2016 році Nissan купив контрольний пакет з 34% акцій Mitsubishi Motors (операція оцінюється в $ 2,3 млрд) і включив «діаманти» в тристоронній альянс. Тепер агентство Bloomberg з посиланням на «обізнані джерела» повідомляє, що всередині Ніссан розгорілися дискусії про продаж пакета або його частини. У ролі покупця теоретично може виступити корпорація Mitsubishi, якій вже належить 20% автомобільного бізнесу. Однак продаж активів принесе Ніссану невелику суму (близько $ 950 млн), оскільки Mitsu зазнає збитків, як і сам Nissan.

Хороші для Mitsu новини останнім часом пов’язані з успіхами кроссвена Xpander

Нещодавно він став на конвеєр в Малайзії (третій країні після Індонезії і В’єтнаму), де продажі стартують 20 листопада. Nissan вже випустив свою версію вена на ім’я Livina.

Bloomberg не зміг отримати підтвердження від самих учасників угоди. Nissan заявив, що «планів щодо зміни структури капіталу в Mitsubishi немає». У свою чергу, «три діаманти» запевнили, що «продовжують співпрацю в рамках альянсу» і не ведуть ніяких обговорень з приводу активів. Проте спостерігачі вважають: обидві компанії можуть скільки завгодно продовжувати партнерство і без пакета в руках Ніссана, до того ж продаж відкриє шляхи для співпраці з іншими фірмами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

twenty − fifteen =