Nissan представить електромобіль, дешевший за Leaf

0

Nissan Micra EV ціною від 20 тисяч євро буде представлена в 2023 році, але надійде у продаж лише наступного.

Після першого тизера нового Nissan Micra (на фото вверху) знову зник з ефіру, але робота над тим, щоб дати нове життя маленькому японцю, триває. Роботи, які в основному будуть зосереджені на новій 100% електричній силовій установці, які розробляються у співпраці з Renault.

Насправді Micra матиме багато спільних елементів з новим Renault 5, настільки, що її виготовлятимуть на французькому заводі Renault ElectriCity.

Сайт Motor1 задовго до офіційної презентації моделі у 2023 році, створив рендер, який намагається показати його зовнішність.

Новий Nissan Micra, рендер Motor1.com

Nissan може мати округлий дизайн з круглими фарами та індивідуальними формами, який суттєво відрізняється від Renault 5. Проте в основі автомобілів – платформа CMF BEV, розроблена спеціально для електричних двигунів, яка лежить в основі Clio, Captur і Nissan Juke.

На цю мить інформації щодо силової установки дуже мало. Теоретично платформа дозволяла б встановити достатню кількість акумуляторів приблизно на 400 км пробігу, але ми не знаємо, чи будуть Micra EV і Renault 5 оснащені електродвигунами нового покоління. Якщо так, потужність і пробіг могли б бути вищими та одними з найцікавіших у всьому сегменті.

У будь-якому випадку, до дебюту ще багато часу. Як оголосив сам Nissan, нова Micra надійде в дилерські центри лише в 2024 році, і протягом наступних кількох місяців ми зможемо зібрати нову інформацію про її характеристики.

Авто24: https://auto.24tv.ua/nissan_predstavyt_elektromobil_deshevshyi_za_leaf_n41222

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПостачання скрапленого газу в Україну скоротилося на 46%
наступна статтяАвторазборка б/у деталей для Ford

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я