Гібридно-електричний літальний апарат від Sikorsky матиме дальність польоту 926 км

0

Новий гібридно-електричний літальний апарат компанії Sikorsky з похилим крилом матиме дальність польоту 926 км

Sikorsky розробляє гібридно-електричний літак з нахиляним крилом вертикального зльоту та посадки (HEX/VTOL), який також пропонуватиме пілоту можливість автономного польоту.

Нова програма HEX включає три гібридних автономних гвинтокрилих апарата. Один з них являє собою звичайний вертоліт, а другий – квадрокоптер з рухомими гондолами, що нахиляються. можливість переходу до горизонтального польоту з крилами для більшої швидкості та дальності.

Мета полягає в тому, щоб поєднати високу швидкість з дальністю польоту понад 500 морських миль (575 миль, 926 км). Новий літак матиме максимальну повну масу 4000 кг, оснащений турбогенератором класу 1,2 МВт.

Нове сімейство HEX буде включати в себе різні ступені електрифікації. Це дозволить створити більш просту з механічної точки зору конструкцію, що важливо для літальних апаратів з крилом, що нахиляється, або поворотним гвинтом, у яких часто виникають проблеми зі складними системами механічного зв’язку та управління. ;Крім того, нові літальні апарати будуть мати високий рівень автономності.

«У рамках електричного підрозділу Sikorsky ми розробляємо електродвигуни, силову електроніку, а також власне обладнання для керування транспортними засобами та приводи», – сказав директор Sikorsky Innovations .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПеред кожним етапом перегонів MotoGP комп’ютер Lenovo оцифрує всю трасу
наступна статтяКитайці вже скопіювали електровантажівку Tesla Semi та збираються продавати її у США та Європі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я