Новий китайський потяг T-Flight на магнітній підвісці встановив рекорд швидкості 1000 км/год. Відео

0

Найбільший китайський виробник CASIC стверджує, що під час випробувань у вакуумній трубці довжиною всього 2 км він продемонстрував найвищу швидкість, що коли-небудь існувала. для транспорту на магнітній підвісці – понад 623 км/год.

Компанія CASIC побудувала 2-кілометрову випробувальну ділянку низьковакуумної труби – найдовшу з будь-коли подібних об’єктів. Після численних випробувань на більш низькій швидкості, що проводилися протягом декількох місяців, команда CASIC відправила свій «швидкісний апарат» T-Flight на трасу, де він подолав позначку 623 км/год.

CASIC, заявив, що він підтвердив взаємодію між транспортним засобом та трасою. На другому етапі траса буде збільшена до 60 км, що дозволить розігнати поїзд до швидкості 1000 км/год, що швидше, ніж авіалайнер.

CASIC має великі амбіції щодо цієї системи, претензія на максимальну швидкість 2000 км /год. Але компанія, схоже, реалістично оцінює пов’язані з цим проблеми та практичні аспекти.

Що важливо, величезне населення Китаю – 1,412 мільярда чоловік і продовжує зростати – робить його однією з небагатьох країн у світі, де системи громадського транспорту з такою величезною вартістю можуть бути близькими до реалізації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКомпанія Archer пропонує здійснювати міські перевезення за допомогою електричного повітряного таксі Midnight
наступна статтяКомпанії Hitachi та ABB представили повністю електричний 244-тонний прототип самоскида

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я