Нові автомобілі Audi отримають суперкомп’ютер

0

Баварський автовиробник заявив, що новий штучний інтелект зможе управляти 90 різними системами, комп’ютер буде в 10 разів могутнішим

Немає нічого дивного, що з кожним роком автомобілі стають все більш складними і просунутими в технічному плані. Постійно великі автовиробники розвивають технологічність та інноваційність своїх розробок. Баварська компанія Audi вирішила наділити свої автомобілі набагато більшим інтелектом, щоб управляти силовою установкою, системою безпеки і шасі було якомога простіше.

Німецький автовиробник презентував свої плани щодо впровадження в автомобілі максимально інтелектуального комп’ютера, який отримав повну назву Integrated Vehicle Dynamics computer. Повідомляється, що він “функціонує як центральний засіб для динамічних систем автомобіля”. Нам відомо, що нова центральна система має в десять разів більшу потужність у порівнянні з минулим розробкою. Вона зможе взяти під управління до 90 найрізноманітніших систем, дивлячись яка область їх застосування.

Свіжий комп’ютер знайде своє місце у всій лінійці Ауді. Все, від малогабаритного A3 до повнорозмірного позашляховика Q8, також включаючи електрокар E-Tron, отримають футуристичне оснащення. На думку компанії, це повинно говорити про універсальність динамічного комп’ютера, тому що він спеціалізований для роботи з транспортними засобами з будь-яким порогом їх продуктивності.

В електромобілях Audi комп’ютер стане вистежувати і керувати даними важливими системами, як рекуперація гальм, на яку припадає до 30% потенційного діапазону акумуляторної батареї. У моделях RS вельми цікаві і складні системи, такі як стабілізатор поперечної стійкості і активна функціональна підвіска, також будуть під повним керуванням суперкомп’ютера.

Це ще означає, що органи управління шасі і коробки передач в перший раз будуть поміщені в одному блоці – що, за словами баварського автовиробника, доставить безліч зручності і продуктивності в автомобіль.

Ауді не уточнила, коли перехід на свіжі динамічні комп’ютери увійде в її лінійку, але принаймні відомо, що складова частина вже готовий до серійного виробництва, а це значить, що таке трапиться в найближчому майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяІлон Маск запропонував німцям відмовитися від автобанів через те, що їм не “подобається” автопілот
наступна статтяБерегівські поліцейські вночі затримали небезпечного озброєного злочинця з наркотиками

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я