Новий Ford Bronco виявився гіршим Jeep Wrangler?

0
Ford Bronco виявився гіршим Jeep Wrangler?

У мережу потрапили скандальні знімки брошури, на яких присутній підтвердження переваги Jeep Wrangler над новим Ford Bronco

Обидва американця позиціонуються як відмінних рішень для підкорення внедорожья. Порівняння авто пройшло в кілька етапів.

Ford Bronco – відроджена легенда і прямий конкурент Jeep Wrangler. Нова брошура на форумі Bronco 6G дозволила отримати чітке уявлення про всі витончені обох виробників. Наприклад, прес-служба Jeep прагне довести перевагу свого дітища. Як мінімум, на репутації Wrangler немає плями відходу з ринку.

Порівняльна брошура розроблялася безпосередньо Jeep. Звідси і видно купу каміння, що летять в город Ford. Повернення Bronco не таке вже вічне, адже модель покидала ринок в минулому. Тим часом Wrangler зберігає свою стійку позицію в сегменті рамних позашляховиків протягом останніх 10 років.

Брошура каже про відмінності дітища Wrangler від інших. Наприклад, доступний дизельний силовий агрегат, складна конструкція вітрового скла і широкий асортимент аксесуарів. Тим більше позашляховик вже давно підкорює бездоріжжі, демонструючи скандально високий рівень прохідності.

Інші елементи сповнені суб’єктивної думки. Поясна лінія Wrangler нижче, що робить зовнішній вигляд більш привабливим. Ще порівнюється ходова частина, як тверда передня вісь Jeep Wrangler перевершує незалежну підвіску Bronco в умовах бездоріжжя. Хоча для дорожніх пригод компоновка Ford вважається більш вдалою. Прагнення боротися c Ford у марки Jeep присутній вже давно, а нинішня конкуренція стартувала ще до виходу Бронко в повномасштабні продажу. Тому боротьба за клієнта буде захоплюючою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПозбавляємося від шуму вітру в салоні – Hyundai Tucson, 2.0 л., 2008 года
наступна статтяSubaru показала новий Levorg

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я