Новий Peugeot 308 став електромобілем. Фото

0

Новий PEUGEOT 308 та 308 SW дебютували у 2021 році, запропонувавши клієнтам унікальний футуристичний дизайн, передові технології, найкращі системи безпеки, потужні та економічні двигуни, унікальні гібридні версії.

Про це повідомила прес-служба представництва компанії Peugeot в Україні.

Але на цьому новинка не перестає вражати, адже тепер пропонуємо до вашої уваги 100% електричні версії PEUGEOT E-308 і E-308 SW – всі переваги новинки тепер з нульовими викидами та абсолютною тишею в салоні уже з 2023 року.

На Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW буде встановлено абсолютно новий повністю електричний двигун : потужністю становить 115 кВт або 156 к.с. та крутним моментом 260 Нм, який доступний уже з перших секунд для швидких прискорень. Цей двигун доповнить поточну лінійку, яка включає гібриди потужністю 180 к.с. (132 кВт) і 225 к.с. (162 кВт), а також версії з двигуном внутрішнього згоряння.

Новим також є акумулятор, який встановлюється на 100% електричних PEUGEOT E-308 і E-308 SW. Це високовольтна батарея ємністю 54 кВт/год тепер має новий хімічний склад: 80% нікелю – 10% марганцю – 10% кобальту, який працює при напрузі 400 вольт. Все це дозволило забезпечити запас ходу понад 400 км на одному заряді (відповідно до протоколу WLTP). А коробка передач на Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW оптимізує свій запас ходу, зберігаючи при цьому високий рівень продуктивності з точністю, характерною для електричних двигунів.

Також унікальними для Нових PEUGEOT E-308 і E-308 SW є нові легкосплавні 18-дюймові диски та шини з низьким опором коченню, які були спеціально розроблені для 100% електричних версій новинки. Вони були створені для досягнення максимальної аеродинамічної ефективності та оптимізації продуктивності. Все в повній відповідності з вимогами бренду в питаннях еталонної поведінки автомобіля на дорозі.

Збільшення ефективності було ключовим для інженерів PEUGEOT E-308 і E-308 SW, і цього вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль при розробці двигуна, акумулятора, аеродинаміки, оптимізації ваги і зменшенню тертя шин. Саме спільна робота дозволила досягти надзвичайно низького середнього споживання енергії: 12,7 кВт-год на 100 км, що є еталоном серед 100% електромобілів у С-сегменті.

Крім того, щоб якомога ефективніше керувати споживанням енергії, водій може вибрати власний режим водіння – Eco, Normal, SPORT – які відповідають його настрою: пристрасть до активного драйву (SPORT), необхідність спокійно проїхати максимальну дистанцію (Eco), або бажання набути максимально збалансованого характеру (Normal). А разом з функцією рекуперації енергії під час гальмування, ви досягаєте максимальної оптимізації відновлення енергії.

А наявність вбудованого зарядного пристрою (інвертора) потужністю 11 кВт спрощує зарядку: потрібно всього 25 хвилин для заповнення ємності акумулятора від 20% до 80% при використанні публічних зарядних станцій потужністю до 100 кВт. А також, ви можете зарядити ваш автомобіль від зарядного пристрою типу «wallbox», який можна встановити вдома, на паркінгу, в офісі.

Представництво концерну Stellantis в Україні підтримує глобальний курс на електрифікацію модельного ряду PEUGEOT. Не виключено, що ця новинка зможе потрапити і на наш ринок вже до кінця наступного року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВизначено ​​найпопулярніші в світі кросовери
наступна статтяВ Україні за 8 місяців 2022 року зареєстровано на 40% електромобілів більше, ніж у попередньому році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я