Обладнання для обслуговування автокондиціонерів: як обрати

0

Більшість сучасних транспортних засобів мають кондиціонери, які потребують періодичного обслуговування та дозаправки хладагентом.  Із цим завданням відмінно впорається спеціальне обладнання для обслуговування автокондиціонерів, яке забезпечує високу ефективність та швидкість виконання робіт.

Щоб придбати в Україні для власного СТО обладнання для обслуговування автокондиціонерів варто відвідати сайт компанії AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g3412619-oborudovanie-dlya-obsluzhivaniya, де продукція реалізується напряму від виробника. Великий асортимент моделей дозволяє підібрати рішення для будь-якого СТО.

Особливості обладнання для автокондиціонерів

Якісне обладнання для автокондиціонерів дозволяє спеціалістам станції технічного обслуговування надавати широкий спектр послуг. З його допомогою можна не тільки заправить кондиціонер чи перевірити систему на наявність витоку фреону. Механіки мають можливість швидко та точно перевірити стан системи та за необхідності виконати промивку або частковий ремонт окремих вузлів.

Якісне обладнання дозволяє визначити продуктивність роботи автокондиционера, що покращить його функціонування. Варто зазначити, що заправку обладнання фреоном необхідно виконувати кожні два роки для автомобілів, які знаходяться в експлуатації не більше шести років. Для транспортних засобів старого зразка процедуру виконують щорічно.

Як підібрати обладнання для обслуговування автокондиціонерів для СТО

Плануючи підібрати обладнання для обслуговування автокондиціонерів варто орієнтуватися на тип моделі. Найпопулярнішим вважається автоматичне обладнання, робота з яким зводиться до підключення установки до роз’ємів кліматичної техніки. Інші маніпуляції обладнання виконує самостійно, в автоматичному режимі визначаючи потреби системи. Це найдорожчі моделі, які стануть незамінними на крупних СТО. Цикл обслуговування займає не більше півгодини.

Використовуючи напівавтоматичне обладнання оператору доводиться не тільки підключати його до роз’ємів системи. Додатково потрібно вводити необхідні параметри в ручному режимі. Цикл обслуговування оператором при умові його обізнаності складає близько години.

Варіанти з ручним управлінням зараз зустрічаються рідко оскільки їх витіснили більш сучасні моделі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяСистема Start-Stop: у чому її користь та біда
наступна статтяНевідома італійська фірма випустить гіперкар за 7 мільйонів євро. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я