Стикається кожен водій: названо 10 найпоширеніших поломок у авто

0

Навіть обережні та дбайливі водії часто стикаються з неочікуваними поломками авто. Перегрів двигуна, зношення акумулятора, скрип у гальмах – далеко не повний перелік причин звернутися у автосервіс.

Якщо ви помітили, що витрати пального почали суттєво зростати – слід якнайшвидше показати авто спеціалістам. Про найпоширеніші поломки, які можуть застати вас зненацька, читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Проблеми з перегрівом

У новіших моделях авто ця проблема зустрічається рідше. Але вживані транспортні засоби зі значним пробігом часто “схильні” до таких поломок. Експерти говорять, що це, скоріше за все, пов’язано із системою охолодження або проблемами із двигуном.

Проблеми з генератором або електронікою можуть бути причиною частих циклів розрядки акумулятора. Всім відомо, що часті цикли “розрядки-зарядки” скорочують термін придатності батареї. За статистикою, нормальний період роботи акумулятора – 80-100 тисяч км, або в середньому 3-4 роки.

Збільшення витрат пального

Зверніть увагу: якщо у вашому авто раптово зріс рівень витрати пального – слід терміново звернутися до спеціалістів. Причин може бути багато – від несправності у роботі датчиків до зношування лямбда-зонда.

Це тривожний сигнал, що має спонукати вас перевірити стан роботи двигуна. Check Engine – значить у електронному блоці управління двигуном вже зафіксовані коди помилки. Причин може бути безліч.

Змішування палива та повітря

Якщо поломка сталася у системі запалення чи у паливній системі, може відбутися змішування палива та повітря у невірних пропорціях.

Прокол шини

Спуск колеса – одна із найпоширеніших проблем. Експерти радять регулярно змінювати шини кожні 15 тисяч км.

Це може бути першим “симптомом” серйозної поломки, тому зверніться до спеціалістів. Гальмівна система не повинна видавати незвичних звуків.

Проблеми із генератором

Водіям слід регулярно перевіряти стан акумулятора, адже саме він відповідає за всю електроніку.

Поломка стартера

Поломка стартера – теж дуже поширена проблема, але багато хто не звертає на це увагу при техогляді. Стартери для запуску авто доволі часто ламаються.

Якщо ви відчули, що кермо авто почало незвично тремтіти або вібрувати – час звернутися на ТО. Варіантів поломок тут може бути багато: це несправності у елементах підвіски, підшипників, покришок або самого керма.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/stikaetsya-kozhen-vodij-nazvano-10-najposhirenishih-polomok-u-avto.htm?_gl=1*1msgy9o*_ga*MzQ1NTg0MjMuMTY3NDYxNDgwNw..*_ga_JBX3X27G7H*MTY3NjM1ODA3NS4xMS4wLjE2NzYzNTgwNzUuNjAuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяШість сигналів, що цю машину не варто купувати
наступна статтяBMW X5 та X6 зазнали планової модернізації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я