Оголошено старт концесійного проєкту в порту Чорноморська, – Владислав Криклій

0

 Міністерство інфраструктури України дає старт новому концесійному проєкту в порту Чорноморська та оголошує конкурс на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і тендерної документації для його реалізації: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-08-20-000695-c.

 Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Саме сьогодні, у день підписання другого концесійного договору в морському порту “Ольвія” ми розпочинаємо новий концесійний проєкт поромної переправи у порту Чорноморська. У рамках цієї концесії плануємо залучити інвестиції в розмірі від 150 млн грн, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. Це будівництво нового паркінгу для вантажівок і терміналу для пасажирів та водіїв, а також станції техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки, заміна асфальту та встановлення системи відеонагляду на відкритих складах, ремонт підйомного моста тощо. Очікуємо до кінця цього року розробити та погодити ТЕО, щоб вже наступного року оголосити концесійний конкурс”, – зазначив Владислав Криклій.

Крім цього, за словами очільника Міністерства, вже 6 ділянок доріг загальною протяжністю 1500 км відібрані для потенційних пілотних проєктів державно-приватного партнерства. Розмір інвестицій сягатиме близько 2 млрд доларів США.

Також завершено пре-ТЕО трьох аеропортів і ЄБРР готовий розглянути можливість фінансування розробки ТЕО.

Довідково:

 Залізнично-поромний комплекс ДП “МТП “Чорноморськ” знаходиться у 5-му терміналі порту та включає 3 об’єкти – причали №26, №27 і №28. Їх річна потужність складає близько 4,5 млн тонн вантажу в залізничних вагонах, а також 35 тис. вантажних та 250 тис. легкових автомобілів.

Термінал є унікальним, адже поєднує можливості перевалки залізничних вагонів та автотранспорту, і є єдиним таким терміналом в Україні та одним з найбільших терміналів подібного типу у Чорному морі.

Термінал не має спеціалізації на перевалці окремих товарних груп. Його вантажопотік є диверсифікованим і в основному складається з вагонів, вантажівок, контейнерів та автомобілів.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяDelage D12 – потужний французький гібридний суперкар
наступна статтяУ Aston Martin виникли проблеми з доведенням гіперкара Valkyrie

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я