Pininfarina показала таємниці дизайну водневого гіперкара. Фото

0

Новий гіперкар Pininfarina Apricale поставив рекорд з термінів розробки.

Влітку цього року компанії Viritech та Pininfarina представили водневий гіперкар Apricale. Він отримав систему керування силовою установкою Tri-Volt, що дозволяє вибирати джерело енергії для електродвигунів. Над цією технологією працювали спеціалісти британської компанії.

Італійці відповідали за зовнішній вигляд концептуального водневого гіперкара. На презентації розробники не почали розкривати всі секрети, зберігши інтригу на кілька місяців.

На роботу майстрам Pininfarina відвели лише кілька тижнів. Перед ними поставили конкретну мету: придумати дизайн для гіперкара з готовим технічним оснащенням. Причому виглядати автомобіль мав як серійний. Це ускладнило процес.

У результаті італійці являли собою концепцію «двошарового» суперкара, де головний візуальний акцент був зроблений у нижній частині авто. Це передній та задній бампери та деталі боковин. У верхній частині гіперкара особливо виділяються крила. При створенні дизайну майбутнього гіперкара фахівці користувалися технологіями 3D-моделювання та змішаної реальності. Завдяки цьому час роботи над проектом помітно скоротився.

Pininfarina раскрыла секреты дизайна водородного гиперкара

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяBertone представила тизер нового суперкара
наступна статтяFord відкликає понад 600 тисяч авто по всьому світу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я