Підйом корми. Частина 2 – Демонтаж проставок – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2011 року

0

Я розповідав про заміну пружин і установку проставок. Не думав що зад машини так підніметься і звичайно ж відразу записався на регулювання розвалу-сходження, а попутно і діагностику підвіски. Підійшов термін і я заїхав в “Хантер”, як зазвичай.

На жаль, результати виявилися не втішні. Майже всі, і навіть кастер пішов з допусків. Крім того я дізнався, що ззаду розвал на нашому авто не регулюється!

Діагностика амортизаторів показала нормальні параметри, а на падіння відсотка в задній підвісці (рік тому він теж був близько 100%) думаю вплинула жорсткість нових посилених пружин.

Регулювання повністю виконати не змогли через закиснув болтів, а так як з собою у мене були тільки новенькі розвальні болти, а знадобилися ще й сайлентблоки, то вирішили відкласти цю справу. Я ж, порадившись з фахівцями, прийняв рішення проставки прибрати.

Поцікавився скільки це буде коштувати – почув 25 дол США. та вирішив що заморочуватися не буду, нехай роблять все разом.

Але не втримався, прикинув – прибрати проставки, простіше ніж змінити пружини. Так і виявилося, адже досить було трохи схопити їх знімачами, коли машина не піддомкрачена, а потім підняти – і ось вони вивалилися! Трохи складніше було з амортизаторами, але теж часу на них витратив мізер. Правда особливого заниження я вже не чекав, все ж, прибравши штатну проставлення і поставив 2см., Приріст склав трохи більше сантиметра, а значить основний ріст відбувся за рахунок пружин.

Попутно зачистив різьблення, попшікал “рідким ключем” і спробував все гайки – піддалися.

Але важелі чіпати не став, залишив їх для сервісу – все-одно полізуть регулювати. І правильно зробив, що не зрозумів я тоді, що закисають не тільки гайки на болтах, а й болти в сайлентблоках)))
В результаті видалення проставок машина опустилася, як я і припускав, лише на сантиметр.

А вчора знову заїхав в “Хантер”, але вже запасшись важелями – купив оригінальні, так як це не набагато дорожче ніж ціна сайлентов і робота по їх випресовки-Запресовка.

Через дві години забрав машину. Важелі, як і передбачалося, довелося спилювати.

Результати теж, як і передбачалося, виявилися далеко не ідеальними.

Як пояснив майстер, та й я це розумію – корми задрала вище норми, а штатні розвальний болти не можуть компенсувати цю величину. Поспілкувалися, порадилися … вирішили залишити все так. Проте згодом пружинки трохи просядуть, ну і коліщатка буду міняти місцями по колу, благо гума ненаправленная.

витрати дол США:
Розвальний болти – 17.
Важелі – 47.
Діагностика і регулювання – 17 .
Заміна важелів і регулювання – 30 .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПеренесення акумулятора в багажник, EVO, перший запуск – Mitsubishi Eclipse, 2.0 л., 1996.
наступна статтяЗаглушка личинки замка – Mitsubishi Outlander XL, 2.4 л., 2012 року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я