Porsche оновив логотип: що в ньому нового

0

Герб Porsche непомітно оновлений, він з’явиться в автомобілях наприкінці 2023 року. Знаменитий значок використовується з 1952 року.

Porsche оновив свій значок, хоча ви повинні бути завзятим шанувальником, щоб відразу помітити щось нове.

Хоча зміни дизайну є стриманими, марка спортивних автомобілів зазначає, що їй знадобилося не менше трьох років, щоб завершити змінений дизайн свого знаменитого герба.

Ми можемо побачити його поруч із попередніми версіями значка, причому перша була використана ще в 1952 році, а потім була змінена в 1954, 1963, 1973, 1994 і 2008 роках.

Оновлений логотип з’явився за кілька днів до спеціальної події Porsche, присвяченої 75-річчю. 8 червня 1948 року з’явився перший автомобіль марки, схвалений для використання на дорогах, 356 “No.1” Roadster.

Варто зазначити, що технічно бренд не відмовився від попереднього дизайну, оскільки всі ретро-значки все ще можна замовити через Porsche Classic. Деякі ласі шматочки герба, на які варто звернути увагу, натхненні печаткою міста Штутгарта, а чорний і червоний кольори разом зі стилізованими оленячими рогами були запозичені з герба Вюртемберга-Гогенцоллерна.

Оригінальний дизайн 1952 року написав Франц Ксавер Реймспіс, який, як вважають, також намалював логотип Volkswagen у 1936 році. Porsche виготовляв автомобілі з 1948 року, але герб з’явився лише через чотири роки. Емблему спочатку було нанесено наприкінці 1952 року на ободі керма, а потім у листопаді 1954 року її було вбудовано в ручку капота 356 Speedster.

Авто24: https://auto.24tv.ua/porsche_onovyv_lohotyp_n45637

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяЗростає попит на нові комерційні автомобілі
наступна статтяHyundai готує до випуску новий флагманський кроссовер Palisade

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я