Програма Porsche Sounce розшифрує шум автомобіля під час випробувань

0
153

Компанію Porsche цілком можна назвати передовою в частині застосування сучасних технологій. Згадаймо 3D-друк запчастин або інтеграцію машин з «розумним будинком», синхронізацію віртуального світу з пересуванням автомобіля або тести технології блокчейн. В цей незвичайний ряд можна поставити і нову розробку: цифровий асистент Sounce від підрозділу Porsche Digital. Він використовує технологію глибокого навчання для аналізу побічних шумів, що виникають, наприклад, під час тестів деталей і вузлів. (Задум нагадує Шкодовський пошук несправностей на слух.)

При таких випробуваннях, як тести на витривалість механізми пропускаються через величезну кількість робочих циклів. Зазвичай для того, щоб вчасно зафіксувати початок відхилень, потрібна присутність людини безпосередньо біля стенду.

Робота Sounce будується на взаємодії трьох компонентів – «заліза» (мікрофон), додатки та хмарного сервісу, зайнятого обчисленнями і статистикою (документуванням помилок для подальшого аналізу).

«За допомогою Sounce ми можемо точно контролювати зміни шуму компонентів під навантаженням, цілодобово і в самих різних умовах. Таким чином ми покращуємо можливості аналізу на ранній стадії при тестуванні компонентів », – пояснила керівник підрозділу промислових рішень Porsche Digital Патрісія Реннерт.

Аналіз на слух буває занадто складним через велику кількість звуків різного походження. Тут і приходить на допомогу штучний інтелект, який розбирає їх все. Перевіривши можливості цієї системи у себе, Porsche Digital разом з відділом досліджень Porsche розробили сервіс аналізу звуків для клієнтів, що діє за принципом «ПО як послуга» (Software-as-a-Service, SaaS).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 − 10 =