Прототип Bugatti Type 35D виявився історичним експериментом

0
484

Головне завдання дизайнерів студії полягало в тому, щоб зберегти впізнаваність оригінального родстера

У концепту відкриті колеса і елементи підвіски, а форма решітки радіатора повторює таку у справжнього Bugatti. А ось пропорції нові – машина помітно довша і нижча.

Нещодавно представлена ​​модель Bugatti Bolide – річ вражаюча. Але ви ніколи не задумувалися про те, що могло б статися, звернися сучасні дизайнери до витоків французької марки? У будь-якому випадку про це подумали в ательє Uedelhoven Studios і представили актуальний бачення знаменитого спорткара Bugatti Type 35, додавши до назви прототипу літеру D. До речі, німецьке бюро – не якийсь «ноунейм», а має досить вагому підтримку з боку великих автовиробників . Наприклад, такі шоу-кари, як Hyundai Prophecy, Audi AI: Me або Mercedes Generation EQ, виконані при їх супроводі.

У конструкції широко застосований вуглепластик

З нього, наприклад, випечено аеродинамічний оперення. Кокпіт обшитий шкірою і володіє вставками з дерева і композиту. Дизайн центральної консолі максимально наближений до рішень, які використовуються в сучасних моделях Bugatti.

Bugatti Type 35 вважається одним з найуспішніших спорткарів у світі – на його рахунку більше двох тисяч перемог в період з 1926-го по 1931 рік

Самі французи прославляють предка Широна його зменшеною електричною копією Bugatti Baby II. Ціна – від € 30 000.

Поки перед нами тільки дизайн-макет. Чи ховається щось під капотом родстера – загадка. Відзначимо, що замовником проекту в 2015 році став сам концерн Volkswagen, але навіть за підтримки його інженерів під вузький капот прототипу ніяк не влізе класичний для нинішніх Bugatti мотор W16 8.0. Тут могли б стати в нагоді інші ресурси німецької автогіганта, та й електромотори ніхто не відміняв – ознак випускної системи на фотографіях не знайти. Але будемо реалістами: з самого початку на концепт покладалися лише демонстраційні завдання, і далі свого нинішнього стану родстер найближчим часом навряд чи піде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

3 × three =