Для закупівлі міського електричного транспорту в Україні ведуться переговори переговори з Європейським інвестиційним банком

0

Проведено офіційні переговори з ЄІБ щодо угоди за проєктом «Міський громадський транспорт України ІІ», – Владислав Криклій

Про це 4 грудня повідомили у Міністерстві інфраструктури України.

Українська делегація на чолі із заступницею Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталією Форсюк провела офіційні переговори з Європейським інвестиційним банком щодо укладення Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ». Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ми поступово рухаємося до фінальної частини підготовки та впровадження проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», який реалізуємо спільно з ЄІБ. На цей раз проєкт передбачає закупівлю виключно електричного громадського транспорту, що позитивно відобразиться на екологічній ситуації міст і наблизить нас до європейських стандартів. Сьогодні були проведені офіційні переговори делегацій ЄІБ та України щодо укладення відповідної Фінансової угоди за цим проєктом. Її ратифікація дасть старт змінам щонайменше у 18 українських містах», – зазначив очільник Міністерства.

Переговори відбулися відповідно до Розпорядження Президента «Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком щодо укладення Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ».

Довідково:

Європейський інвестиційний банк є партнером України у фінансуванні інфраструктури громадського транспорту з 2007 року. Проєкт технічної допомоги “Міський громадський транспорт України”, фінансований ЄІБ, сприяє успішній реалізації Міністерством інфраструктури та містами-учасниками підпроєктів з оновлення міського громадського транспорту.

Проєкт також впливає на безпеку дорожнього руху в сільській місцевості, розвантажуючи транспортні шляхи та стимулюючи перехід з приватного на громадський транспорт. Крім цього, поступово наближає Україну до відповідних технічних нормативів, які відповідають чинним стандартам ЄС.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня стаття”Автоспецпром” отримав європейський сертифікат PSA
наступна статтяЗа 11 місяців нараховано майже 127 мільйонів гривень плати за перевантаження

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я