Призводять до ДТП: названо небезпечні звички водіїв

0

Одна з головних проблем кожного водія – як уникнути аварії, коли ви за кермом. Головне тут, безумовно, дотримуватись правил дорожнього руху. Але існує цілий перелік звичок, які здаються безневинними, але насправді значно підвищують ризик аварійності.

Смартфон

Неважливо, що ви будете робити зі своїм телефоном – розмовляти, тримаючи його в руках, дивитись на ньому одним оком якісь ролики чи перевіряти сповіщення – все це сильно відволікатиме вашу увагу. А це, своєю чергою, підвищує ризик аварії. Якщо вам треба поговорити по телефону за кермом, робіть це тільки через аудіосистему машини чи гарнітуру, а екран використовуйте тільки для навігації.

Їжа

Їсти і пити за кермом не можна. Крапка. Ви не тільки знижуєте цим концентрацію уваги, але й періодично кидаєте кермо, щоби взяти в руки бутерброд чи чашку. А це все вкрай небезпечна поведінка під час руху.

Похмілля

Те, що вести авто напідпитку – злочин, знають усі. Але чи не гірше виїздити на дорогу з похмілля. Водій, якого мучать відповідні симптоми навіть небезпечніший за п’яного. Увага гуляє, голова гуде, в крові все ще хлюпочуться залишки алкоголю.

Власна зовнішність

Поспішати зранку і відкладати якісь справи на час, коли ви будете в дорозі – це в цілому нормально. Але робити зачіску, голитись чи фарбуватись в транспорті можна тільки якщо ви їдете на пасажирському сидінні. Якщо марафетом займається водій, це надзвичайно небезпечно.

Електронні помічники

Усі електронні системи, які допомагають краще контролювати машину, ефективніше паркуватись, розраховувати шлях – це, безумовно, величезна допомога водію. Але цілковито покладатись на них не можна. Навіть найдосконаліші комп’ютери не зможуть врахувати всіх нюансів. Тому навіть з такою допомогою втрачати пильності на дорозі не варто.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/prizvodyat-do-dtp-nazvano-nebezpechni-zvichki-vodiiv.htm?_gl=1*1yn4uzh*_ga*MTcwMDYwMjc2NC4xNjY0NzgwNDU4*_ga_JBX3X27G7H*MTY3MjczODczOC41My4xLjE2NzI3Mzg3NjYuMzIuMC4w

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяCкраплений газ дешевшає на кордоні з Україною
наступна статтяДе працюють пункти вимірювання маси вантажівок в Україні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я