Семимісний Jeep Compass виявиться могутніше попередника

0

Спереду новий паркетник може бути дуже близький до Compass, який недавно оновився в Китаї

Семимісні моделі для компанії Jeep не в дивину, з останніх можна пригадати Grand Wagoneer (виділений навіть в суббренд) і Grand Commander. Але для окремих ринків потрібно щось простіше і доступніше, ніж вони. В Індії в наступному році з’явиться семимісна версія Компаса. Ця нова модель може позиціонуватися як самостійна і виступати під іншим позначенням. Але вона використовує платформу Компаса (FCA Small Wide) і має частину його кузовних панелей. При цьому «старший Compass» перевершить попередника і по колісній базі, і по довжині.

Ринковий запуск очікується в кінці 2021-го або початку 2022 року. Серед конкурентів індійські ЗМІ згадують моделі MG Gloster, Toyota Fortuner, Ford Endeavour (Everest), Tata Gravitas, орієнтуючись на практичність і салон, незважаючи на те що частина з них – з несучим кузовом, як Compass, а частина – з рамою.

Днями журналісти видання Autocar India з’ясували начинку новобранця

Це буде турбодизель 2.0 Multijet II, як на Компасі, але в інший варіації. У Компаса він видає 170 к.с. і 350 Н / м, а на семимісній моделі буде близько 200 сил (момент можна чекати в районі 380). Швидше за все, покупцям запропонують дев’ятиступеневий «автомат» і повний привід. Прототип такого Джипа в маскуванні фотошпигуни бачили не тільки в Індії, але і в Бразилії, що побічно говорить про можливість появи подовженого Компаса в Латинській Америці. До речі, такий крок непогано б узгоджувався з ідеєю побудови семимісного кросовера на основі Фіата Toro, показаної ще три роки тому. Адже Toro побудований на тій же платформі, що і Compass.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 × five =