Серійний суперквадроцикл Engler FF на базі Audi R8 “наростив” сили до прем’єри. Відео

0
83

Пропорції серійної моделі майже не відрізняються від тих, що були у концепту. Довжина FF становить 4650 (-20) мм, ширина – 1980, а висота не перевищує 950. Колісна база дорівнює 2650 мм. Світлотехніка готового зразка повністю переїхала з «ер-восьмого».

Дивовижний прототип Engler FF показали в 2019 році на автосалоні в Женеві. Вже тоді було зорзуміло, що «перший в світі суперквадроцикл» побудований на базі Audi R8, хоча офіційно назву німецького бренду ніде не згадувалося. До публічної прем’єри серійного зразка концепція не змінилася – під вуглепластиковою оболонкою ховається V10 5.2 з парою приводних нагнітачів, але форсований вже не до 800, а до 1100 к.с. Нові показники стали вимушеним заходом. На шляху до серії Superquad, як його називають виробники, “поправився” до 1100 кг (+300), а співвідношення маси до потужності було принципово важливо зберегти в пропорції 1/1.

Вуглепластиковий корпус зроблений компанією Engler самостійно, а його маса становить трохи більше 100 кг. Спереду з’явився логотип у вигляді скакуна на ім’я Секретаріат, який був легендою престижних кінних змагань в 70-х. Випускна система – титанова.

За обробку табуна компресорних сил відповідає семиступінчастий “робот” з подвійним зчепленням. Не ясно, який тип приводу вибрав для свого творіння Віктор Енглер, але зізнаємося, що сутність монопривідний R8 RWD в рамках його проєкту була б аж надто божевільною. Старт 0-100 км / ч Engler виконує за 2,5 с, а максималка дорівнює 350 км / год. При цьому серійна модифікація, схоже, так і не передбачає наявності хоч якогось кріплення для пари їздців, що сидять один за одним, на автомобілі, який, крім усього іншого, майже не крениться в поворотах.

Кажуть, магнієві колеса діаметром 20 дюймів – найлегші в класі. Маса передніх – 7,5 кг, задніх – 8,2. Гальма – вуглекераміка. Спереду – шестипоршневі супорти з дисками на 400 мм, ззаду – чотирьохпоршневі механізми і ротори на 380 мм.

У компанії повідомили, що найбільше часу і сил витрачено на розробку рульового управління – пілотові пропонують маніпулювати машиною мотоциклетним кермом. Відомо, що здебільшого систем FF можна управляти через додаток на смартфоні. Наживо Superquad покажуть на конкурсі елегантності Salon Prive, відкриття якого заплановано на 22 вересня біля Блейнхеймского палацу. Ціни і тираж екстремального засобу пересування все ще не оголошені. До слова, і в конкуренти суперквадроциклу поки ніхто не записався, але Енглер каже, що придуманий ним клас скоро наповниться моделями інших виробників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

1 + seventeen =