В компанії Suzuki розповіли про мотоцикли SV650 / V-Strom 650 версії 2021 модельного року

0

Японська компанія підтвердила, що обов’язково приступить до продажів середньорозмірних пригодницьких спортивних мотоциклів Suzuki SV650 і V-Strom 650 в 2021 році. Серед всіх змін, двигуни новинок будуть повністю відповідати екологічним нормам Євро-5.

Через пандемію COVID-19)виробники мотоциклів подали прохання про продовження крайнього терміну, до кінця якого їм потрібно повністю “підігнати” свої двигуни під екологічні норми Євро-5. Очевидно, було дозволено продовжити роботи, що дасть виробникам ще два роки, щоб “надолужити згаяне”.

При цьому більшість компаній вже старанно працювали, намагаючись зробити свої мотоцикли більш ефективними з точки зору екології, а також витрати палива.

Нагадаємо: У мережі показали сухопутний гідроцикл Suzuki (ФОТО)

Suzuki SV650, незважаючи на те, що це популярна модель на ринку, ще не отримала оновлення. Всі так довго чекали, оскільки згідно просочилися документам, SV650 і V-Strom 650 будуть представлені у версії 2021 модельного року, а їхні двигуни будуть повністю відповідати нормам Euro 5.

Чесно кажучи, ми вже очікували, що V-Strom 650 не отримає ніяких змін в цьому плані, оскільки нинішня версія цього пригодницького спорт-турера і так відповідає екологічним нормам BS6 (індійський ринок). Норми BS6 і Euro 5 практично однакові, тому робота по приведенню моделі у відповідність існуючим нормам викидів вже пророблена.

З SV650 все було не так добре

У 2017 році модель отримала важливі оновлення, в тому числі більш потужний двигун і більш легку раму, проте зміни, що відповідають стандарту Euro 5, не увійшли до в їх число.

Схоже, що версії цих мотоциклів 2021 модельного року не отримають великих змін, крім деяких модифікацій двигуна. Згідно «омологаційної документації», V-Strom 650 і SV650 отримають трохи менш потужні двигуни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяСьогодні в США відбудеться дебют 2022 VW Taos: пряма трансляція
наступна статтяУкраїна і Польща співпрацюватимуть у розвитку транспортного коридору між Гданськом та Чорним морем

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я