Audi R8 LMS GT2 Color Edition залишиться неповторною

0

Особливі видання моделей, пофарбовані в один або кілька ексклюзивних кольорів, регулярно з’являються на горизонті. Але зазвичай це дорожні авто

І ось відділення Audi Sport customer racing здивувало: вперше за 13 років роботи запропонувало клієнтам гоночні купе Audi R8 LMS GT2 у вигляді спеціальної серії Color Edition. Таких машин буде всього шість штук, і кожна – у своєму неповторному кольорі, який в такому вигляді застосовуватися вже не буде.

Audi R8 LMS GT2 використовує атмосферник V10 5.2 (640 к.с., 550 Н • м), семиступінчастий “робот” і задній привід. При сухій масі 1350 кг GT2 більш ніж на центнер легше не тільки повнопривідної «ер-восьмий», але навіть легше дорожнього R8 RWD, і це при каркасі і аеродинамічному обважуванні.

Відтінки названі (по порядку) Kyalami Green, Misano Red, Nogaro Blue, Sebring Black, Tactical Green і Vegas Yellow. Велика частина неймінга відсилає до відомого автодрому.

Яскрава шістка гоночних купе стала свого роду способом відзначити вдалий початок року для моделі: перший вікенд європейської серії GT2, що пройшов в Монці (дві гонки 17 і 18 квітня) приніс перші місця командам, які виступали на Audi R8 LMS GT2. І хоча складно уявити, що клієнтські колективи виставлять в майбутньому на гонки купе з особливою серії, цього не можна виключати.

Втім, відділення Audi Sport припускає, що R8 LMS GT2 Color Edition може для когось стати просто колекційним екземпляром «ер-восьмий» або автомобілем для трек-днів. Варто Color Edition 349 000 євро без податків, що на 11 000 євро дорожче звичайного R8 LMS GT2.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

five × 5 =