Що означає дорожній знак: швидке завдання на знання ПДР

0

Дорожні знаки – це система візуальних символів, які використовуються для інформування водіїв про маршрути, небезпеки, правила та обмеження. Розуміння знаків є важливим аспектом безпечної їзди, адже вони допомагають водіям приймати правильні рішення на дорозі.

Деякі знаки є доволі поширеними, тому їх значення розуміють навіть люди, які не мають водійського посвідчення, але є й знаки, які використовуються доволі рідко. Для того, щоб ви могли перевірити свої знання або дізнатися про один з цих знаків, test_pdr.ua поділилися цікавим завданням.

Подивіться на картинку та дайте відповідь на запитання. В чому полягає сутність цього дорожнього знаку?

Спробуйте згадати: можливо, ви колись бачили його на дорогах.

Чимало українських доріг, на жаль, перебувають не в найкращому стані. Ями та вибоїни – це звичне явище, але воно може нести небезпеку для водіїв та пасажирів.

Якщо на відносно рівній дорозі різко з’являється яма, то водії, що рухаються з великою швидкістю можуть не впоратися з керуванням та вилетіти з дороги або спричинити ДТП.

Саме для того, щоб попередити про цю небезпеку, на дорогах встановлюють спеціальні знаки, один з яких – знак 1.12 “Вибоїна”.

Що означає дорожній знак: швидке завдання на знання ПДР

1.12 Вибоїна

Це попереджувальний знак, який інформує водіїв про те, що на даній ділянці дороги є ями, вибоїни, просідання дорожнього покриття, розміри яких перевищують допустимі значення згідно з ДСТУ 3587.

Що означає дорожній знак: швидке завдання на знання ПДР

Цей знак є тимчасовим і встановлюється на період, необхідний для виконання відповідних робіт на дорозі. Згідно з українським законодавством, після встановлення знаку 1.12 ремонт дороги має бути проведено протягом 72 годин.

Однак у зв’язку з тим, що дорожні служби не справляються з наявним навантаженням, його можна бачити на дорогах значно довше.

Що означає дорожній знак: швидке завдання на знання ПДР

Отже, 1.12 “Вибоїна” – важливий попереджувальний знак, який допомагає водіям безпечно проїжджати пошкоджені ділянки дороги. Тож в жодному разі не ігноруйте його, адже необережність може призвести до пошкодження ходової частини автомобіля, а також до травм водія та пасажирів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяRenault готує нове покоління Captur
наступна статтяУ Чернівецькому районі слідчі поліції розслідують обставини ДТП з потерпілими

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я