В Україні водії таксі “Uber” отримуватимуть від оператора автоматичні попередження про порушення швидкісного режиму

0
77

Україна стала другою у світі країною після США, де водії таксі компанії “Uber” отримуватимуть від оператора автоматичні попередження про порушення швидкісного режиму.

Про це 18 березня повідомив Антон Геращенко.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці між МВС та регіональним директором “Uber” по країнам Центральної та Східної Європи Георгієм Соколянским.
Привід для нашого з Георгієм знайомства був, на жаль, трагічним.

Один із водіїв, який користувався брендом компанії «Uber», восени минулого року перевищив швидкість, втратив керування та скоїв наїзд на двох жінок, які померли на місці.

Я, зі свого боку, запропонував Георгію зробити сервіс контролю швидкості як додаток до програмного забезпечення “Uber” для того, щоб запобігати у майбутньому таких страшних трагедій.

В стислі строки такий сервіс був розроблений і цього тижня почав працювати в Україні.
Кожен водій мережі «Uber» разом з повідомленнями про те, де йому забирати клієнта та куди його везти у разі перевищеного ліміту швидкості буде автоматичного отримувати попередження про факт перевищення.

Отже, водій таксі зможе краще дотримуватися правил дорожнього руху знаючи, що в компанії ведеться статистика кількості його порушень, що може призвести до зниження його рейтингу.

А значить, він стане рідше порушувати швидкісний режим, що з урахуванням величезної кількості водіїв таксі призведе до підвищення безпеки на дорогах України
До речі, Україна стала другою в світі країною після Сполучених Штатів Америки, де працює сервіс добровільного контролю швидкості в мережі компанії «Uber». А наша співпраця з цього приводу стала поштовхом для розповсюдження цього досвіду на всі країни Європи.

Антон Геращенко закликав всі інші мережеві компанії, які надають послуги таксі, наслідувати приклад “Uber” та ввести аналогічні сервіси контролю швидкості до складу свого програмного забезпечення. Безпека на дорогах України залежить від кожного з нас !

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four × one =