Відбулася презентація першого в історії спортивного мотоцикла BMW M

0
296

Підрозділи BMW M і BMW Motorrad в четвер, 24 вересня, показали свою першу спільну роботу – спортивний мотоцикл BMW M 1000 RR

Поява новинки на ринку очікується в березні майбутнього року.

4-циліндровий рядний агрегат спортивного байка на 1,0 літра виготовлений на основі моторів, які використовуються на гоночних мотоциклах. Мотор, що має рідинне охолодження, ковані поршні і полегшені титанові шатуни, може розкручуватися до 15 100 об / хв і видає 212 к.с. (113 Нм). Такий двигун дозволяє новинці прискорюватися до першої «сотні» за 3,1 секунди і максимально розганятися до 306 км / год.

Фахівці BMW M розробляли зовнішні панелі моделі для забезпечення максимальної притискної сили

Це надає байку можливість раніше розганятися і пізніше гальмувати перед поворотами. Крім цього підрозділ займалося створенням для мотоцикла гальмівних механізмів і карбонових колісних дисків.

BMW M RR обзавівся можливістю вибирати режим роботи їздовий електроніки. В цілому їх п’ять: Rain, Road, Dynamic, Race і Race Pro1-3. Крім того, мотоцикл отримав лонч-контроль, систему контролю тяги і функцію допомоги при старті на підйомі, а ще екран на 6,5 дюйма зі спеціалізованим оформленням в М-стилістиці.

Для новинки, зокрема, буде доступний опціональний комплект M Competition, що складається з додаткових електронних асистентів і карбонових деталей, посиленого ланцюга і компонентів, які були виконані з металу методом фрезерування. Що стосується вартості нового мотоцикла, то вона поки залишається невідомою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

12 − 1 =