Спеціальні камери в Європі відслідковуватимуть іноземні машини, водії яких не сплатили штрафи

0

Пропонується моніторити трафік на основних магістралях за допомогою автоматизованих камер відеоспостереження. За розробленим алгоритмом такі автомобілі будуть відразу зафіксовані системою, а дані передаватимуться найближчому патрульному екіпажу в районі перебування автомобіля. Про це пише спеціалізований ресурс 40ton.net.

Повідомляється, що в основному порушення стосуються неправильного паркування, у тому числі за порушення заборони на паркування понад 25 годин. Це останнє правило є типово ідеєю Данії для боротьби з незаконним каботажем. Данія може штрафувати перевізників за паркування вантажівок більше ніж на 25 годин – рішення Суду ЄС.

Камери спостереження на порталах і в поліцейських автомобілях допоможуть у стягненні штрафів. Система вказуватиме поліції ті вантажівки, які потребують зупинки та стягнення боргу. І хоча це ще тільки проєкт, а від намірів до реалізації ще далеко, Польща уже вивчає таку методику боротьби з вантажівками іноземної реєстрації.

Далі поміж злісних порушників і неплатників штрафів перебувають вантажівки з Румунії (1,1 тис. штрафів, 64 сплачених), Болгарії (620 штрафів, 36 сплачених), Латвії (242 штрафи, 36 сплачених) та Естонії (208 штрафів, 14 сплачених). Українські фури в тих повідомленнях не фігурують.

Джерело: Авто24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяУ Бердичеві поліція з’ясовує обставини ДТП з травмуванням пішохода
наступна статтяЯпонська спецтехніка прибула в Одесу для ліквідації наслідків ворожих атак

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я