Індійський виробник Tata через пандемію доставляє клієнтам автомобілі у запакованому вигляді

0
568
Tata вже створила програму для ретельної санітарної обробки своїх транспортних засобів, перш ніж доставляти їх клієнтам

Ніколи не можна бути занадто обережним

Не дивно, що пандемія коронавірусу змінила життя, яке ми знаємо в найближчому майбутньому. Поки багато хто з нас залишається вдома, підприємства все ще мають рахунки, які потрібно оплачувати, а в цьому випадку продавати авто. Зберігаючи всіх у безпеці, Tata Motors тепер буде тримати автомобілі клієнтів у пластиковому упакуванні, щоб зменшити поширення Covid-19 від співробітника до замовника.

Окрім пандемії, яка зайняла центральне місце на початку 2020 року, індійський автовиробник мав дуже насичений перший квартал. Багато автомобілів, включаючи Tiago, Tigor та Nexon, отримали підтяжку обличчя, а бренд також випустив нові Altroz ​​та Nexon EV. У міру зростання попиту серед пандемії їм потрібно було знайти рішення, як продовжувати безпечно продавати транспортні засоби.

Таким чином, Tata вже створила програму для ретельної санітарної обробки своїх транспортних засобів, перш ніж доставляти їх клієнтам. Однак наприкінці листопада вони додали ще один рівень захисту, уклавши нові транспортні засоби пластиковим міхуром безпеки, щоб зменшити фізичний контакт перед тим, як клієнти приїдуть до автосалону, щоб забрати свій новий автомобіль.

Разом із новою концепцією автомобільних ЗІЗ компанія має намір випустити новий позашляховик Gravitas, похідний від Harrier з двома додатковими сидіннями. Однак через велику кількість випадків та перебої в ланцюгах поставок дебют нового автомобіля був відкладений на початок 2021 року. Індійський автовиробник також “дражнив” турбобензиновим Altroz ​​та мікро-позашляховиком HBX, але ми думаємо, що вони також відкладуть презентацію.

Незалежно від того, коли ми можемо повертатися до звичного життя, чудово бачити такі геніальні ідеї. Незважаючи на те, що міхур безпеки раніше використовувався в класичній автомобільній промисловості, приголомшливо бачити, як його переробляють у вірусний бар’єр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 + 13 =