За допомогою термочутливої фарби ви самі можете змінювати вигляд вашого автомобіля. Відео

0

Це не для всіх, але однозначно унікально

Сучасні технології спрощують, як ніколи – тепер вам пропонується додавання особистого дотику до вашого автомобіля. Будь то розпилювач, занурення чи обгортання, можливості майже безмежні. Таким чином, Фонзі з DipYourCar демонструє на відео, як виглядає термочутлива фарба на Audi A4.

Ці химерні роботи з фарбою – не всі можливості

Фарба, представлена ​​у відео тут передбачає використання термотропних рідких кристалів, які виробляють різні кольори при різних температурах. На відміну від більшості термочутливих фарб, які ви бачили раніше, в яких використовуються термохромні пігменти, цей варіант набагато чутливіший – створює більший діапазон кольорів.

Після нанесення базового шару пластидипу команда розпорошила вісім шарів спеціальної фарби для отримання бажаного ефекту. З того самого моменту, як фарба покинула розпилювач, машина почала перетворюватися на кольоровий калейдоскоп. Як і слід було очікувати, обробка виробляє ефект псевдотеплової камери і змінюється безпосередньо на ваших очах під час взаємодії з нею.

Хоч як круто виглядає кінцевий результат, Фонзі швидко сказав, що це просто цікавий тест, щоб побачити, що можливо; для тривалого використання він сказав, що було б доцільно покласти ще один шар герметика, щоб захистити обробку від регулярного зносу. Окрім семантики, було, звичайно, вражаюче побачити ефект настрою на автомобілі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяКупе Rimac C_Two покращив аеродинаміку
наступна статтяГБО взимку – які проблеми вас чекають та як з нимим впоратися

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я