В Норвегії згоріла Tesla – автовласник поперджував компанію про помилки, які показував автомобіль

0

Електромобілі горять в 5-6 раз рідше, але набагато сильніше, ніж автомобілі з ДВЗ. Ось, наприклад, що розповів один із власників недавно згорілої Тесли Модель X 2019 року випуску.

Власник цієї TMX, батько маленьких дітей, який не хоче називати свого імені, розповів, що вже в п’ятницю вранці він побачив повідомлення про помилки на екрані електромобіля. З повідомлень було важко здогадатися, що в батареї може призвести до займання.

Оскільки сім’я планувала відправитися у відпустку на Теслі в понеділок вранці, власник електромобіля все ж поїхав до свого дилера і показав фотографію повідомлень про помилки, які на той час знову зникли.

Хто не знає норвезького, повідомлення такі:

  • «Можливо машина не зможе включиться, потрібно сервіс».
  • «Зачекайте, йде перевірка системи».
  • «Машину неможливо включити».
  • «Знижена потужність».
  • «Регулювання пневматичної підвіски недоступна».

У Tesla фахівці подивилися на повідомлення про помилки, і сказали, що у них немає часу подивитися машину до понеділка. Крім того, вони сказали, що, оскільки повідомлення про помилки зникли, вони нічого не можуть зробити, до тих пір поки вони не з’являться знову.

До понеділка машина була припаркована зовні і не використовувалася, але власник кілька разів виходив і включав машину, щоб переконатися, що повідомлення про помилки не повертаються. Сім’я вирішила скасувати поїздку в разі, якщо повідомлення про помилки знову з’являться. Але ніяких повідомлень більше не з’явилося.

Але в уже рано вранці в суботу машина самозагорілося. Автовласник так описує цю подію:

«Дружина прокинулася від запаху диму, почула дивний шум зовні і виглянула у вікно, але навіть не змогла розгледіти машину через дим. Вона розбудила мене, ми викликали пожежників, підняли дітей з ліжка і вийшли розбудити сусідів, тому що ми живемо в таун-хаусі. Деякі сусіди вже прокинулися від регулярних вибухів, які долинали з машини. Також спрацювала пожежна тривога.

Пожежна команда швидко прибула на місце події, але на той час машина вже сильно обгоріла. До приїзду пожежників сусід по-геройськи намагався загасити автомобіль вогнегасником.

В результаті пожежі будинок був сильно пошкоджений. Повітрозабірник в систему вентиляції знаходиться близько до місця загоряння автомобіля, тому в будинок проник дим, через що сім’я не може в ньому жити чи забрати речі з дому. Тепер житло і його вміст повинні пройти процес санації, і очікується, що цей він буде займати близько трьох тижнів. Власник електромобіля не хоче критикувати свого дилера Tesla, але попереджає, що люди повинні серйозно ставитися до повідомлень про помилки, а не просто погоджуватися з тим, що автомобіль не діагностується на наявність несправностей.

«Не виключено, що [якби машину перевірили] тоді могла бути виявлена ​​серйозна проблема. Як я вже сказав, я не знаю, чи є зв’язок між повідомленнями про помилки і загорянням. На це повинен відповісти фахівець », – пише автовласник, підкреслюючи, що після інциденту Тесла не зв’язувалася з ним.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяВ Китаї продемонстурвали технології зарядки електромобілів на основі графену – це зрівняє час заправки з авто на ДВЗ
наступна статтяBMW 2-ї серії Active Tourer почав скидати камуфляж. Фото

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я