Tesla прийматиме біткоїн як плату за свої авто

0
205

Tesla оголосила, що незабаром може прийняти біткойн як плату за свої електромобілі та інші продукти, придбавши майже 1,5 млрд. доларів США (1,95 млрд. Доларів США) криптовалюти

Повідомлення, подане в заяві до Комісії з цінних паперів та бірж США, призвело до 14-відсоткового зростання ціни біткойна до рекордно високого рівня, який перевищував 43 000 доларів США.

Американський виробник електромобілів заявив, що придбав криптовалюту після зміни інвестиційної політики, яка тепер дозволяє їй “утримувати та купувати цифрові активи, які можуть зазнати нестабільних ринкових цін, знецінення та унікальних ризиків втрати”.

Компанія заявила, що ця політика може також сприймати біткойни як оплату своєї продукції “на обмеженій основі”.

“[Ми] вклали в біткойн загальну суму 1,50 млрд доларів відповідно до цієї політики і може час від часу або довгостроково купувати та утримувати цифрові активи”, – заявив Тесла у поданні.

“Більше того, ми очікуємо, що найближчим часом ми почнемо приймати біткоїн як форму оплати наших продуктів, відповідно до чинного законодавства та спочатку на обмеженій основі, яку ми можемо ліквідувати або не ліквідувати після отримання”.

У Тесла заявили, що рух біткоїнів був частиною спроби “подальшої диверсифікації та максимізації рентабельності наших готівкових коштів”.

Генеральний директор компанії Ілон Маск був давнім прихильником біткоїнів і в недавньому інтерв’ю заявив, що вважає, що криптовалюта “на межі широкого визнання”.

“Я вважаю, що на даний момент біткоїн – це добре”, – сказав Маск. “І, отже, я прихильник біткоїнів. Як я вже сказав, я запізнився на вечірку, але я прихильник біткоїнів. І я думаю, що біткоїн справді на межі широкого визнання серед традиційних фінансистів “.

Bitcoin is my safe word

— Elon Musk (@elonmusk) December 20, 2020

Незабаром після того, як з’явилася новина про план Тесли прийняти біткоїн як платіж, Маск у Twitter розмістив повідомлення про іншу, менш відому криптовалюту під назвою Dogecoin, що також спонукало її зрости до рекордно високого рівня.

Dogecoin is the people’s crypto

— Elon Musk (@elonmusk) February 4, 2021

Аналітики припускають, що заява Тесли може додатково легітимізувати біткоїн як основну валюту і побачити, як більше великих компаній наслідують цей приклад.

“Багато генеральних директорів стояли біля басейну і питали, хто піде першим. @Elonmusk щойно вистрілив гарматне ядро”, – написав у своєму твіттері Ерік Тернер, американський віце-президент з питань ринкової розвідки компанії з досліджень криптовалют Messari.

Поки незрозуміло, як і коли Tesla планує почати приймати криптовалюту як плату за свої авто.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

10 − eight =