Tesla відкликає понад 2 мільйони автомобілів, щоб запобігти неправильному використанню автопілота

0

Виправлення може призупинити використання автопілота водіями, якщо вони не будуть тримати руки на кермі.

Tesla змушена відкликати майже всі свої автомобілі, продані в США, через недоліки в технології автопілота. Це впливає на понад два мільйони автомобілів і включає Model S, Model X, Model 3 та Model Y, оснащені системою автоматичного наведення. Автовиробник вирішить проблему за допомогою оновлення програмного забезпечення в режимі реального часу.

Національне управління безпеки дорожнього руху розслідує технологію автопілота компанії з 2021 року і дійшло висновку, що система робить недостатньо для запобігання зловживанню водіями цією функцією. NHSTA повідомила у своєму звіті про відкликання техніки безпеки, що керування Autosteer “може виявитися недостатнім для запобігання неправильному використанню водієм” за певних обставин.

В оновленні програмного забезпечення будуть реалізовані додаткові елементи управління, що попереджають водія про те, що він продовжує залишатися за кермом, і спрощують включення і виключення автопілота. Виправлення також включатиме можливість програмного забезпечення призупинити використання водіями функції автоматичного наведення, якщо воно виявить, що хтось неодноразово не в змозі “демонструвати постійну відповідальність за водіння, поки функція ввімкнена”.

Згідно з хронологією подій у відкликанні, NHTSA почала взаємодіяти з Tesla щодо своїх висновків 16 жовтня. Хоча у звіті зазначається, що Tesla не погодилася з висновком агентства щодо Autosteer, автовиробник погодився добровільно провести відкликання та впровадити виправлення. Розслідування NHTSA залишатиметься відкритим для контролю ефективності оновлення.

Оновлення програмного забезпечення, версія 2023.44.30, безкоштовне. У лютому Tesla випустила відкликання для всіх своїх автомобілів через те, що її програмне забезпечення для самостійного водіння, можливо, дозволяє “транспортному засобу перевищувати обмеження швидкості або перетинати перехрестя незаконним або непередбачуваним чином”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяНайбільший автономний вертоліт R550X піднімає вантаж масою до 550 кг та має дальність польоту 650 км
наступна статтяВ Лондоні електрокомпанія побудувалиа електроавтомобіль для таксі, у якому можуть вміститися вісім пасажирів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я