Компанія Texelis представила удосконалене мобільне рішення Celeris 4×4 для виробників військової техніки

0

Компанія Texelis представила Celeris, свою нову пропозицію «під ключ» для мобільності транспортних засобів, призначену для виробників оригінального обладнання та інституційних партнерів, які прагнуть розширити своє портфоліо за рахунок інтеграції у свої автомобілі сучасної, високопродуктивної мобільності військового рівня.

Розробка нового позашляховика 4×4 складне завдання. Це вимагає володіння декількома областями, від мобільності до захисту і системної інтеграції, на дуже конкурентному ринку. 

Будь-який виробник, який бажає додати в свою лінійку автомобіль 4×4, має два варіанти. Один з них – побудувати на комерційному шасі, що дозволить отримати вигоду від низьких витрат на придбання та широкого доступу до запасних частин. Однак цей варіант не забезпечує мобільне рішення військової якості, не дає повного контролю над компонентами, не гарантує підтримки та керування життєвим циклом транспортного засобу, а також вимагає важкої роботи з його адаптації до необхідного робочого навантаження.

Інший варіант – розробити індивідуальне мобільне рішення. Ця стратегія гарантує високу продуктивність, контроль над компонентами, управління життєвим циклом, підтримку та повну відповідність реальним потребам кінцевих користувачів. Однак власна розробка коштує дуже дорого і може бути розумною інвестицією тільки в тому випадку , якщо гарантовано комерційний успіх.

Texelis пропонує найкраще з двох варіантів: комплексне, просте, індивідуальне рішення «під ключ», що надає партнеру власне мобільне рішення, розроблене для задоволення його потреб, включаючи адаптовану систему підтримки.

Celeris 4×4 включає 12 базових комплектів, таких як осі, силовий агрегат або рульове управління, а також більше 30 додаткових комплектів, залежно від точної конфігурації, планованого використання та необхідних характеристик. Він може вміщати як автомобілі з самонесучим кузовом, так та автомобілі зі сходовою рамою, що забезпечує широкий спектр архітектур та застосувань. При своїй масі близько 4,5 тонн, включаючи шини, Celeris 4×4 може вмістити автомобілі з повною масою від 13 до 18 тонн.

В основі Celeris 4×4 лежать мости Texelis T750, причому задній міст доступний як з поздовжніми важелями, навантаження 9,5 т, так і з подвійним поперечним важелем, навантаження 8,5 т. Трансмісія поєднує дизельний двигун Cummins ISL9 Euro 3 потужністю 375 к.с., коробку передач Allison 3200SP з двоступінчастою плюс нейтральною роздатковою коробкою. Завдяки цій конфігурації OEM-клієнт може вирішити вибрати деякі комплекти і використовувати деякі інші компоненти, що розробляються власними силами, тим Останніми роками Texelis працював над програмою для французької армії, яка дозволяє отримати значні знання та досвід у галузі розробки та інтеграції комплектів мобільності, а також процесу кваліфікації транспортного засобу та планування всього його життєвого циклу. Цей досвід дозволив Texelis перейти від традиційного бізнесу з проектування та постачання мостів до пропозиції повних пакетів мобільності та співпраці з OEM-виробниками вищого рівня, такими як лідер французької оборони Nexter.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяСистема Uni Wheel від Hyundai та Kia допоможе зробити революцію в дизайні електромобілів
наступна статтяНові правила ввезення гуманітарних авто для ЗСУ: порядок дій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я