Цей Lamborghini Countach має twin-turbo lexus V8 та шасі Hyundai. Відео

0
249
переобладнаний Lamborghini Countach

Надійність – не сильна сторона Lamborghini

При достатньому бажанні та винахідливості все можливо. Якщо ви в це не вірите, просто перевірте переобладнаний Lamborghini Countach, який належить тайській знаменитості Beam. Автомобіль дуже цікавий.

Передня частина шасі походить від Hyundai, а задня частина виготовляється на замовлення. Ззаду водія знаходиться Toyota UZ-серії V8, яка має додаткову перевагу двох турбін. Двигун працює через трансмісію від шестициліндрового Subaru. Цей “переобладнаний” Lambo їздить на пневматичній підвісці, але Beam каже, що є також компоненти підвіски Nissan R32 Skyline.

Монстр компонентів Франкенштейна виглядає досить класно і звучить чудово, але надійність – не сильна сторона. Одного разу ведучий каже що ці класичні Lambos, як правило, страждають від двох поломок підвіски протягом 24 годин. Наприклад, виявили проблему в тому, що місце кріплення подушки безпеки підвіски зламалося.

Коли “фальшивий” Countach виходить з експлуатації вдруге, Бім витягує щось інше круте з свого гаража. У нього є копія Porsche 550 Spyder. Він їздить на шасі Volkswagen Beetle з 1,6-літровим плоским чотирма, що видно ззаду.

На відміну від оригіналу, тут немає дверей, тож ви буквально заходите всередину. Для господаря, який має зріст понад шість футів, інтер’єр дуже щільно підходить. Йому доводиться згинати коліна, і керування машиною було б неможливим через брак місця. Хоча промінь виглядає дуже круто за кермом крихітного родстера. Плюс, він не ламається, як його Lambo.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

fifteen + seven =