Renault представив концепт літаючого автомобіля AIR4. Відео

0
Renault представив концепт літаючого автомобіля AIR4
Renault представив концепт літаючого автомобіля AIR4

Renault представив концепт літаючого автомобіля AIR4, натхнений легендарним Renault 4

Автовиробник Renault об’єднався з центром дизайну The Arsenale для створення футуристичного шоу-кара AIR4, що літає, переосмисливши культову модель Renault 4.

З погляду дизайну AIR4 – це футуристична концепція літаючого автомобіля, яка призвела до переосмислення ретро автомобіля, далекого від сучасного дизайну. Автомобіль, повністю зроблений з вуглецевого волокна, зберіг ті ж лінії і масу оригінального 4L, але при цьому має нові динамічні можливості.

У AIR4 немає коліс, він оснащений чотирма дволопатевими гвинтами, по одному на кожному розі транспортного засобу. Шасі розташоване в середині поворотної рами, і водій може отримати доступ і зайняти місце в кабіні автомобіля, піднявши корпус Renault 4.

AIR4 живиться від літій-полімерних батарей ємністю 22 000 мАг із загальною ємністю 90 000 мАг. Транспортний засіб розрахований на максимальну 93 км/год, з нахилом 45 градусів або більше під час польоту та максимальним нахилом до 70 градусів.

Автомобіль може злітати на висоту до 700 м із злітною швидкістю 50 км/год. AIR4 пропонує максимальну векторну тягу 380 кг, тобто 95 кг на кожен гвинт. Однак під час перших випробувань літаючу машину підняли лише на 20 м, з міркувань безпеки.

“Ми захотіли створити щось нетрадиційне, щоб завершити 60-річчя 4L”, – говорить Арно Беллоні, директор з маркетингу бренду Renault. «Ця співпраця з TheArsenale була природною. Літаючий демонстраційний автомобіль AIR4 – це щось незнане і демонструє майбутнє автомобілебудування».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяTesla Model 3 може стати найбільш продаваним електрокаром у Європі
наступна статтяHyundai Ioniq 5 перетворили на очищувач повітря

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я