Через еконорми припиниться виробництво трицикла Morgan 3 Wheeler

0
458

В основі будь-якого триколісного Моргана лежить сталева трубчаста рама. Автомобілі збирають вручну відповідно до індивідуальних потреб кожного клієнта. Майже за десять років фабрика в Малверні зробила трохи більше 2500 екземплярів.

Британська компанія Morgan завжди була одним з головних зберігачів автомобільної автентичності. Її історія почалася з випуску трициклів ще в 1909 році, і аж до середини минулого століття «стайня» була вірна своїй концепції. У 1950-му майстерня освоїла випуск класичних автомобілів, а через два роки і зовсім вивела триколісну техніку з лінійки. Тріумфальне повернення до витоків відбулося в 2011 році – спадкоємцем традицій стала модель 3 Wheeler. Однак в наступному році її знову відправлять у відставку. Причина – еконорми. З цієї нагоди фірма випустить особливу серію P101, названу фабричним індексом машини.

У дизайні використовується асиметрія. Для цього випускна система, покрита керамічним напиленням з одного боку, пофарбована в чорний колір, з іншого – в білий. Тему продовжує «золотистий» кожух кабіни, вперше представлений на концепті EV3 в 2016-м.

Такі трицикли оснастять деякими фірмовими фішками. Наприклад, спортивність традиційно двомісній моделі можна підкреслити спеціальним кофром, що перекриває територію пасажира. При цьому технічно це все та ж машина. Американський мотор S & S V2 2.0 може бути налаштований на віддачу 83 к.с. і 140 Н /м або 69 сил і 129 ньютон-метрів в залежності від екологічного класу – Euro 3 або Euro 4. До слова, прощання з класичним Морганом пов’язано із закінченням дії типового схвалення  на цей самий агрегат, а намагатися його продовжити в зв’язку з екопланами Великобританії, схоже, немає ніякого сенсу.

Особливому автомобілю представники Туманного Альбіону виділили кольору Deep Black і Satin White Silver. Класичні багатоспицеві колеса замінені на аналоги типу Aero-disk. Спереду додані 229-міліметрові прожектори Hella, що нейтралізують завихрення навколо важелів підвіски.

Передбачено чотири типи лівреї. Забарвлення The Belly Tank покликане нагадати про обтічні авіаційні баки і машини типу lakesters. Схожої теми дотримується варіант The Aviator – він прославляє літаки RAF. Інші версії – графіка The Race Car і камуфляж The Dazzleship.

Динамічні характеристики, ймовірно, теж залишаться без змін. Модель 3 Wheeler розганяється до 185 км / год, а час подолання позначки в 100 км / год залежить від модифікації двигуна – шість або сім секунд. Маса – 525 або 585 кг. Всього в наступному році компанія поставить 33 автомобіля спеціальної серії, а після лінія проекту 101 зупиниться. Примірник прощального трицикла обійдеться замовникам мінімум в £ 45 000. У фірмі обіцяють призначити наступника, але про якусь конкретику говорити поки рано. Нагадаємо, машину вже намагалися перевести на електротягу, але проект закрили з вини постачальника батарей Frazer-Nash.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

20 − 16 =