Власник Tesla вийшов з автомобіля з незначними травмами після того, як Model 3 була розчавлена бетонними блоками. Відео

0

Директор компанії Ніл Коллінз та його дружина Елісон їхали додому з дому в Банвеллі, щоб відвідати Холкем, Англія, у своїй Tesla Model 3 – в цей час  трапилось щось жахливе

Виїжджаючи за поворот, подружжя натрапило на вантажівку, що перевозила піддони з бетонної цегли, і масивний транспортний засіб рухався досить швидко.

Насправді занадто швидко. Як зазначав Коллінз у подальших коментарях до місцевих новин, вантажівка вже нахилялася, коли вони вже виїжджали за поворот, і він міг сказати, що ось-ось має статися щось не так. Побоювання Коллінза підтвердилися лише через кілька хвилин після того, як піддон з бетонних блоків почав падати з борта вантажівки.

«Я бачив, що вантажівка, здавалося занадто швидко їхала з повороту,вона справді нахилилася, тому я подумав:« О, чорт, це виглядає не дуже добре ». Потім ми підійшли поруч, і я бачив, як блоки ковзають », – сказав власник Tesla.

На кадрах вбудованої відеокамери Tesla Model 3 видно, як масивний піддон бетону потрапляє прямо в повністю електричний седан. Бетонні блоки ефективно подрібнили значну частину моделі 3, а блоки, які потрапили в лобове скло, зруйнували скло. Але, незважаючи на це, Коллінз та його дружина змогли вийти від аварії лише незначними порізами та синцями.

“Перш ніж я зміг зреагувати, за частку секунди блоки прогриміли, скло скрізь, і там задиміло. Наступне, що я знав, що потрібно викликали аварійну службу. Лобове скло впало, але воно в значній мірі трималося. Це було дивно, що ми могли вийти », – сказав він.

Коллінз описує свою модель 3, яка була новою і мала лише 700 миль на одометрі, за те, що врятував життя йому та його дружині. Говорячи про інцидент, Коллінз зазначає, що, зрештою, це шокує, що він та його дружина вийшли від такої аварії, особливо якщо дивитись на наслідки аварії, особливо на стан роздробленої моделі 3.

“Це було абсолютно шокуючим, але, на щастя, ми з дружиною пішли з незначними порізами та синцями. Коли ви виходите і дивитесь на авто, вам здається дивним, що було не набагато гірше », – сказав власник Tesla.

Коллінз зазначив, що поки що він та його дружина чекають, щоб дізнатись, чи будуть вжиті заходи проти водія вантажівки або компанії-перевізника. Зрештою, в Англії лише за рік, як свідчать дані шосейних доріг Англії, проживає понад 22 000 “дорожньо-транспортних пригод”, спричинених падінням предметів з транспортних засобів.

“Я думаю, що водій вантажівки був впевнений, що нас вбив, бо він був білим, як простирадло. Він запитав, чи все в мене в порядку, і я поділився з ним кількома обраними словами. Досить шокує, наскільки ці речі часто зустрічаються і що їх часто не переслідують навіть там, де вбивали людей », – сказав Коллінз.

Дивіться шокуючі кадри відеореєстратора інциденту нижче :

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я