Триває провадження щодо банкрутства автокомпанії «Богдан Моторс»

0
140

Господарський суд Дніпропетровської області порушив справу про банкрутство АТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”, що об’єднує виробничі активи корпорації “Богдан”, повідомляє прес-служба компанії в понеділок

23 грудня 2020 Госпсуд Дніпропетровської області відкрив провадження в справі №904/6691/20 про банкрутство ПрАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”.

Провадження у справі порушено 23 грудня за заявою ТОВ “Фінансова компанія “Фінворк” (Київ), розпорядником майна призначено Євгена Шимана з Дніпра.

Прес-служба “Богдан Моторс” у прес-релізі зазначає, що цей рік став рекордним за збігом несприятливих чинників для виробників автотранспорту, зокрема через поєднання системних проблем у галузі, в економіці країни та через загальносвітову кризу, спричинену пандемією COVID-19.

“Машинобудівна галузь очікувано стала “попелюшкою” урядовців та законотворців, оскільки жоден законопроект з підтримки та розвитку вітчизняного виробництва так і не був прийнятий. Вітчизняні виробники так і не отримали доступу до дешевих фінансів, а отримати кредитування для виконання держзамовлень досі є проблемою. Натомість держава робить усе, щоб уже отримані кредити ставилися під сумнів”, – йдеться в прес-релізі.

“Понад рік у провадженні Господарського суду Києва перебуває справа про оскарження договору новації, укладеної між “Богдан Моторс” та Укрексімбанком. Прокуратура затягує розгляд цієї справи, оскільки у них немає аргументації, проте негативний шум у повітрі зберігається”, – стверджують у компанії.

ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» входить у корпорацію «Богдан» Олега Гладковського

Олег Гладковський
Олег Гладковський

У листопаді Госпсуд Дніпропетровської області визнав банкрутом іншу пов’язану з «Богданом» компанію – ТОВ «Мегатерм» (раніше називалося ТОВ «Мега Авто Логістик»).

Олег Гладковський – один із головних ексбізнес-партнерів попереднього президента Петра Порошенка. Він керував корпорацією «Богдан», частку в якій мав також і Порошенко. У 2015 році Гладковський обійняв посаду заступника секретаря РНБО.

У липні 2019 року повідомлялось, що Олег Гладковський повернувся на роботу керівника корпорації «Богдан».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

four × 2 =