У Норвегію Tesla доставила перші китайські Model Y

0

Маск чомусь змусив саму електрифікована націю на світі довго чекати одного з найбажаніших електромобілів на ринку – модель Y

До сих пір це авто було тільки лише в однієї людини у Норвегії, який привіз її зі Штатів.

За попередніми планами Маска, всі Model Y в Норвегії мали прийти з нового берлінського заводу. Але так як цей все ще не працює, то вони будуть китайськими з Шанхая. І ось, в цьому місяці починаються поставки і очікуються відразу кілька кораблів. Поки ніби на Гловіс привезли близько 1500 авто.

Але очікується набагато більше. Під цю справу Тесла навіть орендувала величезний павільйон в Ліллестрем, недалеко від Осло. Там вони збираються вручати новим власникам аж до 500 авто в день моделей Y і 3. Так що планів у них грамадьyo.

До речі, у моделі Y та ж проблема, що і Моделі 3: дуже низька вантажопідйомність, в порівнянні з конкуренцією

Тесла тільки що оприлюднює дані по цій моделі і згідно з інформацією на веб-сайті Норвезької державної дорожньої адміністрації, загальне корисне навантаження моделі Y становить всього лише 390 кг. Це всього на два кілограми більше, ніж у моделі 3. Відповідно до реєстру Норвезького управління автомобільних доріг, споряджена маса моделі Y становить тисяча дев’ятсот вісімдесят одна кілограм, а максимально дозволений загальна вага – 2 371 кг. Зверніть увагу, що термін «корисне навантаження» використовується трохи інакше: в картці транспортного засобу «Максимальне корисне навантаження» відповідає спорядженій масі автомобіля плюс водій масою 75 кг. Це дає корисне навантаження в моделі Y в 315 кг. Але водій адже може важити і 115 кг, як зауважив один з читачів вчора, так що краще вважати, що всього у Моделі Y 390 кг.

Між іншим, ось дарні про корисне навантаженн і з іншими моделями Тесли:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяІграшкову Tesla, підписану Ілона Маском, продадуть на аукціоні
наступна статтяXiaomi викупить SAAB

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я