У нових Honda Civic клинить кермо: розпочато розслідування

0

Новий Honda Civic опинився в центрі розслідування через «залипаюче» кермо. Якщо проблеми з рульовим підтвердяться, то Honda доведеться відкликати продані Сivic.

Власники нових Honda Civic масово скаржаться на проблеми з рульовим керуванням. Тільки за 11 місяців Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) отримало 145 звернень, у яких йдеться, що у Сіvic 2022-2023 років випуску «залипає» кермо — короткочасно збільшується зусилля на кермовому колесі. Це відбувається на високих швидкостях, причому особливо для автомобілів з невеликим пробігом. NHTSA ініціювала розслідування.

Наглядовий орган має провести випробування, оцінити масштаб проблеми і наскільки потенційний дефект може бути небезпечним. Honda зі свого боку співпрацює зі слідством, і вже випустила попередження для клієнтів: у випадку, якщо вони зіткнуться з залипаючим кермом їм слід негайно звернутися в сервісний центр – проблему усунуть за гарантією, оскільки вона в основному характерна для нових автомобілів.

Відклична кампанія поки що не оголошена. Спочатку NHTSA має завершити розслідування. Якщо дефект підтвердиться, Honda зобов’яжуть відкликати нові “Сівики”, яких налічується близько 280 тисяч штук.

Авто24: https://auto.24tv.ua/u_novykh_honda_civic_kynyt_kermo_rozpochato_rozsliduvannia_n44301

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Автопоради: ваш гід у світі авто
попередня статтяПідписано закон про розвиток електромобілів: що він передбачає
наступна статтяВ Європі ростуть продажі автомобілів, особливо електричних

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я